Вакцинація у Податковому університеті

Дорогі студенти та працівники Податкового університету! Повідомляємо, що в нашому університеті продовжується кампанія з вакцинації. Запрошуємо усіх співробітників та студентів на безкоштовну вакцинацію від Covid-19. Вакцинація відбуватиметься 12 листопада у Медичному центрі Університету ДФС України (вул. Північна, 48) з 9:00 до 13:30 години. Доступні вакцини:  Pfizer;  AstraZeneca;  CoronaVac. Попередній запис

Початок

Кінець

Дорогі студенти та працівники Податкового університету!

Повідомляємо, що в нашому університеті продовжується кампанія з вакцинації.

Доступні вакцини:

Pfizer;

AstraZeneca;

CoronaVac.

Попередній запис на вакцинацію здійснюється до 10 листопада (17:00) за телефоном +380963887939 (голова профспілкової організації викладачів та співробітників Марина Кітченко).

Пам’ятайте, що на сьогодні вакцинація є найбільш дієвим засобом протидії розповсюдження та запобігання ускладненням коронавірусної та її наслідків. Це швидко, просто та безпечно, а головне – краще, ніж дороговартісне лікування та реабілітація після наслідків перенесеного COVID-19.

Будь ласка, не нехтуйте своєю безпекою! Вакцинуйтеся, дотримуйтеся фізичної дистанції у громадських місцях, носіть захисні маски, мийте руки та використовуйте спиртовмісні антисептики.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ