Відбудеться День відкритих дверей у Міністерстві фінансів України

Студенти та випускники Податкового університету! Отримайте можливість розпочати кар’єру в Міністерстві фінансів України! 15 грудня відбудеться «День відкритих дверей у Міністерстві фінансів України», де ви отримаєте відповіді щодо потенційного працевлаштування. Під час практичного онлайн вебінару ви зможете задати будь-яке питання, побачити робочий процес на власні очі, а також послухати живі

Початок

Кінець

15 грудня відбудеться «День відкритих дверей у Міністерстві фінансів України», де ви отримаєте відповіді щодо потенційного працевлаштування. Під час практичного онлайн вебінару ви зможете задати будь-яке питання, побачити робочий процес на власні очі, а також послухати живі кейси від спікерів Мінфіну.

Ви дізнаєтесь про:

• актуальні вакансії та процес проходження відбору;
  • внутрішні процеси та систему роботи Мінфіну;
  • можливості кар’єрного зростання у своєму напряму: умови, фішки, бонуси тощо;
  • культуру тімбілдінгу та організацію цікавих заходів для співробітників.

Ви отримаєте покрокову інструкцію щодо всіх етапів проходження на нову посаду та інформацію про всі необхідні документи.

Про всі деталі вам розкажуть спікери: директор Департаменту роботи з персоналом та організаційного розвитку Дмитро Сивоконь; заступник директора Департаменту роботи з персоналом та організаційного розвитку – начальник відділу персоналу Геннадій Кизименко; директор Департаменту міжнародних зв’язків та організаційно-аналітичної роботи Ольга Зикова; директор Департаменту міжнародних фінансових проектів Катерина Елішиєва; Начальник Відділу з управління ліквідністю Василь Башко та в.о. начальника Управління комунікацій Інна Овчиннікова.

Запрошуємо долучитися до заходу!

Реєстрація за лінком: https://cutt.ly/zT7pNaF

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ