Відбудеться Конкурс наукових робіт молодих учених і студентів імені Володимира Коротуна

Початок

Кінець

Університет державної фіскальної служби України запрошує молодих учених і студентів взяти участь у Конкурсі наукових робіт імені Володимира Коротуна на тему: «Акцизне оподаткування тютюнових виробів та алкогольних напоїв: світові тренди і практика України», який проводиться в честь пам’яті провідного фахівця в сфері оподаткування та контролю за підакцизними  товарами, кандидата економічних наук, старшого наукового співробітника, в. о. директора Науково-дослідного інституту фіскальної політики – Володимира Івановича Коротуна.

Метою Конкурсу є активізація наукових пошуків у сфері акцизного оподаткування тютюнових виробів та алкогольних напоїв з урахуванням викликів і загроз сьогодення, стимулювання ініціативної та креативної молоді до виявлення і розвитку своїх здібностей, підтримка у них бажання до постійного наукового та творчого зростання.

Напрями конкурсних робіт:

1. Розвиток акцизного оподаткування тютюнових виробів в умовах загроз збільшення нелегального обігу й трансформації ринку такої продукції.
  2. Сучасні підходи до акцизної політики у сфері пива.
  3. Акцизний податок на спирт та міцні алкогольні напої: у пошуках балансу між цілями наповнення бюджету та охорони здоров’я.
  4. Модернізація системи контролю за обігом тютюнових виробів та алкогольних напоїв.

Конкурс відбуватиметься у два етапи: перший – подання наукової роботи; другий – презентація наукових робіт, відібраних за підсумками першого етапу.

Для переможців у номінаціях для студентів і молодих вчених (перше, друге та третє місце) передбачені дипломи та вагомі грошові винагороди від партнерів (зокрема, премія за перше місце становитиме понад 10 тис. грн).

Важливі дати:

10 листопада 2021 – до цієї дати оргкомітету мають бути надіслані робота та її презентація на електронну адресу konkursnaukovihrobit@gmail.com

18 листопада 2021 – презентація робіт, відібраних за підсумками першого етапу Конкурсу (можлива презентація у форматі онлайн).

26 листопада 2021 – нагородження переможців Конкурсу під час проведення ІІ Міжнародного податкового конгресу.

Детальніше в інформаційному листі.

Звертаємо увагу також на те, що перелік партнерів Конкурсу залишається відкритим. Будемо вдячні усім стейкхолдерам, які долучається до нашої ініціативи, що дасть змогу активізувати та популяризувати дослідження у сфері акцизного оподаткування та збільшити розміри грошових винагород для талановитих молодих дослідників!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ