Відкрито набір до Юридичної клініки університету

Майбутні правники! Хочете здобувати не лише теоретичні знання, а й одразу практикуватися? Хочете не просто читати кодекси та закони, а й реально їх застосовувати? Тоді ця інформація буде корисною для вас! Навчально-практична лабораторія «Юридична клініка» відкриває новий набір до команди правників-консультантів. А це означає, що для студентів-правників відкривається унікальна можливість долучитися до роботи юридичної клініки. Юрклініка

Початок

Кінець

Майбутні правники! Хочете здобувати не лише теоретичні знання, а й одразу практикуватися? Хочете не просто читати кодекси та закони, а й реально їх застосовувати? Тоді ця інформація буде корисною для вас!
Навчально-практична лабораторія «Юридична клініка» відкриває новий набір до команди правників-консультантів. А це означає, що для студентів-правників відкривається унікальна можливість долучитися до роботи юридичної клініки. Юрклініка є формою практичного навчання майбутніх юристів у вишах, безпосередньо у межах навчального процесу. Юридична клініка забезпечує системну підготовку юристів, готових до практичної професійної діяльності та побудови успішної кар’єри.
Вимоги до бажаючих:
  • студенти 2-4 курсу Навчально-наукового інституту права, які хочуть
  • почати застосовувати свої знання на практиці;
  • бажання розвивати здібності ораторського мистецтва;
  • прагнення покращити навички комунікації;
  • жага розвивати організаторські навички;
  • бажання розвиватись у юридичній сфері.
Якщо ви саме такі, тоді не зволікайте, пишіть на сторінку Навчально-практичної лабораторії «Юридична клініка» в Facebook –https://www.facebook.com/np.lc.stu або Instagram – https://instagram.com/lc_stu?utm_medium=copy_linkта та долучайтеся до колективу правників-консультантів Університету державної фіскальної служби України.
Щоб більш детально дізнатися про роботу Навчально-практичної лабораторії «Юридична клініка», переходьте за посиланням – https://fb.watch/7M87EqGFtY/

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти