Вітання ректора з Днем юриста України

  Шановні колеги, студенти та випускники Університету! Вітаю вас з професійним святом – Днем юриста. Це свято тих, хто стоїть на захисті прав і свобод українців, сприяє розбудові демократичної правової держави – держави для людей! Це професійне свято людей, які все життя слідують гаслу «Знати право, служити праву, захищати право»!

Початок

Кінець

 

Шановні колеги, студенти та випускники Університету! Вітаю вас з професійним святом – Днем юриста.

Це свято тих, хто стоїть на захисті прав і свобод українців, сприяє розбудові демократичної правової держави – держави для людей! Це професійне свято людей, які все життя слідують гаслу «Знати право, служити праву, захищати право»!

Професія юриста завжди вважалася однією з найпочесніших, разом із тим – найбільш відповідальною. Через кваліфікованих правознавців проходять фактично усі процеси в державі, від соціальних та економічних до політичних.

За роки існування наш навчальний заклад під керівництвом досвідчених педагогів підготував не одне покоління кваліфікованих юристів, які нині застосовують свої знання у найважливіших ланках юриспруденції. Наразі вони роблять суттєвий внесок у розвиток нашої правової держави.

Бажаю вам, дорогі правники, міцного здоров’я, успіхів, благополуччя та безумовного дотримання букви закону.

З повагою,

в.о. ректора Валентина Унинець-Ходаківська.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy