Вітання в.о. ректора Валентини Унинець-Ходаківської з Днем науки в Україні

Щиро вітаю викладачів, науковців і майбутніх вчених – студентів та аспірантів Податкового університету з Днем науки в Україні! Перш за все, хочу подякувати нашим науковцям, які невтомно та самовіддано продовжують працювати навіть в умовах цієї жахливої війни. Сьогодні ваше професійне свято стало особливо важливим. Адже найголовніше завдання на кілька років

Початок

Кінець

Сьогодні ваше професійне свято стало особливо важливим. Адже найголовніше завдання на кілька років вперед – це відбудова нашої країни.

Переконана, тільки спираючись на розвинену науку, можна побудувати конкурентоспроможну економіку, а ваш інтелектуальний ресурс – головний рушій розвитку суспільства та його соціальної єдності.

Наука – фундамент нашого майбутнього!

Колеги та майбутні дослідники, бажаю вам натхнення, щоб ваше прагнення нового ніколи не згасало. Професійної інтуїції та нових відкриттів! Миру та міцного здоров’я!

Переконана, Україна та наука неодмінно переможуть!

З повагою до вас

в. о. ректора Державного податкового університету

Валентина Унинець-Ходаківська

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ