Податковий вітає з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад, активісти самоврядних органів! Вітаємо вас з вашим професійним святом - Днем місцевого самоврядування! У сучасному суспільстві, в умовах впровадження реальних реформ, органи місцевого самоврядування покликані сприяти розв’язанню життєво важливих проблем місцевого та державного значення. Саме місцеве самоврядування покликане створювати умови для реалізації громадських

Початок

Кінець

Вітаємо вас з вашим професійним святом – Днем місцевого самоврядування!
У сучасному суспільстві, в умовах впровадження реальних реформ, органи місцевого самоврядування покликані сприяти розв’язанню життєво важливих проблем місцевого та державного значення. Саме місцеве самоврядування покликане створювати умови для реалізації громадських і приватних інтересів, налагоджувати зв’язки між громадою та владою, щоб спільними зусиллями будувати Українську державу.
Податковий університет вдячний, що представники місцевої влади Ірпінського регіону – наші партнери, колеги та друзі! І переконані, що спільними зусиллями нам вдасться втілити в життя багато планів та корисних ініціатив!
Бажаємо всім, хто працює в органах місцевого самоврядування, успіхів, наполегливості та нових звершень! Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку громади та країни вцілому!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ