Вітаємо Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Узбекистан Миколу Дорошенка з Днем народження!

Сьогодні святкує свій День народження шановний Микола Дорошенко – український дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Узбекистан! Шановний Миколо Петровичу! Університетська спільнота сердечно вітає Вас з Днем народження! Нехай Ваш особистий Новий рік подарує Вам безліч приємних новин! Нехай радість наповнює кожну хвилину життя! Нехай професійні успіхи приносять

Початок

Кінець

Шановний Миколо Петровичу!

Університетська спільнота сердечно вітає Вас з Днем народження!

Нехай Ваш особистий Новий рік подарує Вам безліч приємних новин! Нехай радість наповнює кожну хвилину життя! Нехай професійні успіхи приносять Україні значні вигоди!

Бажаємо, щоб успіх і натхнення були вірними супутниками у всіх починаннях, а здоров’я і благополуччя – у щоденному житті. Зичимо Вам щастя, любові та родинного затишку!

ректорат Державного податкового університету

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ