ЄВРОВІКТОРИНА-2021

Друже студенте! У тебе є чудова можливість взяти участь у Євровікторині-2021 та перевірити свої знання про Європейський Союз. Не прогав свій шанс стати кращим серед кращих! Євровікторина складається з 5-ти  тематичних блоків, кожен з яких розбитий на 4 теми. При оцінці буде врахована точність та швидкість відповідей. 100 найкращих гравців

Початок

Кінець

Євровікторина складається з 5-ти  тематичних блоків, кожен з яких розбитий на 4 теми. При оцінці буде врахована точність та швидкість відповідей. 100 найкращих гравців у категоріях до 14 років та від 14 років отримають цінні призи. Чим більше балів – тим крутіші подарунки!

За правильні відповіді та поширення інформації про Євровікторину в соцмережах будуть нараховані квізкоіни – внутрішня валюта конкурсу, яку можна буде обміняти на сувеніри від Представництва ЄС в Україні.

Друже  студенте! Випробуй свої можливості і доведи, що твої знання історії та діяльності ЄС варті винагороди.

Реєстрація відкрита до 31 жовтня 2021 року за лінком: https://euroquiz.org.ua/euroquiz

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ