З 23 вересня Податковий університет переходить на дистанційну форму навчання

З 23 вересня 2021 року Університет державної фіскальної служби України переходить на дистанційну форму навчання згідно з наказом від 22 вересня 2021 року №1306. Рішення було прийнято адміністрацією університету за рекомендацією Тимчасової протиепідеміологічної комісії у зв’язку із епідеміологічною ситуацією в Україні, спричиненою стрімким поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) та з метою

Початок

Кінець

З 23 вересня 2021 року Університет державної фіскальної служби України переходить на дистанційну форму навчання згідно з наказом від 22 вересня 2021 року №1306.

Рішення було прийнято адміністрацією університету за рекомендацією Тимчасової протиепідеміологічної комісії у зв’язку із епідеміологічною ситуацією в Україні, спричиненою стрімким поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) та з метою створення безпечних умов освітнього процесу.

Зазначимо, що рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 23 вересня 2021 року встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України та запроваджуються карантинні обмеження, визначені постановою Уряду від 9 грудня 2020 року № 1236 (зі змінами).

Бережіть себе та близьких, адже головне – це здоров’я!

 

 

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy