Запрошуємо на святкування Дня юриста в Податковому університеті!

  8 жовтня 2021 року об 11:30 на площі перед Навчально-науковим інститутом права Університету державної фіскальної служби України відбудетеся святкування Дня юриста. Запрошуємо всіх правників відсвяткувати професійне свято разом! Отримати яскраві емоції та незабутні враження, а також провести весело та цікаво час у компанії з улюбленими друзями і колегами. Традиційно

Початок

Кінець

 

8 жовтня 2021 року об 11:30 на площі перед Навчально-науковим інститутом права Університету державної фіскальної служби України відбудетеся святкування Дня юриста.

Запрошуємо всіх правників відсвяткувати професійне свято разом! Отримати яскраві емоції та незабутні враження, а також провести весело та цікаво час у компанії з улюбленими друзями і колегами.

Традиційно у цей день біля корпусу лунатимуть теплі слова та щирі вітання з нагоди професійного свята юристів. Також відбудеться Посвята першокурсників, які стали частиною правничої університетської родини.

Тож приєднуйтеся, на вас чекає приємне товариство, цікаве спілкування та чудова атмосфера. Буде, як завжди, весело, драйвово та по-справжньому святково!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy