Запрошуємо пройти опитування щодо формування розкладу на ІІ семестр

Друзі, ми прислухаємося до кожного студента та викладача, адже ваша думка важлива. Пройдіть невеличке опитування щодо формування розкладу на ІІ семестр в Державному податковому університеті. Декілька хвилин вашого часу і Податковий знатиме думки студентів та науково-педагогічних працівників стосовно формування нового розкладу в ДПУ. Переходьте за посиланням та відповідайте на питання

Початок

Кінець

Переходьте за посиланням та відповідайте на питання

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ