Колектив «Сузір’я» запрошує студентів проявити свою творчість!

Студенти, думаєте, що навчання в університеті – це лише пари, конспекти та постійний наплив нової інформації?! Тоді ви помиляєтесь! Бо студентське життя – яскраве та неповторне! Особливо з Університетом державної фіскальної служби України! І якщо ви хочете проявити свої таланти, показати не лише свій розум, а й творчі здібності, тоді

Початок

Кінець

І якщо ви хочете проявити свої таланти, показати не лише свій розум, а й творчі здібності, тоді ця інформація саме для вас! Адже Центр творчого розвитку та виховання студентів «Сузір’я» запрошує молодь до творчих колективів:

• Народного ансамблю пісні і танцю;
  • Ансамблю бального танцю;
  • Ансамблю сучасного танцю;
  • Ансамблю барабанщиць;
  • Вокальної студії;
  • Студії ораторського мистецтва;
  • Диксиленду;
  • Вокально-інструментального ансамблю.

Не пропустіть можливість стати частиною Центру творчого розвитку та виховання студентів «Сузір’я». Тут весело, сучасно та креативно!

Віримо, кожен із вас талановитий! Проявіть свої таланти разом із нами!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ