Запрошуємо студентів Податкового взяти участь в конкурсі проєкту «Scholarship в Україні» та виграти грант

Ти молодий, натхненний і талановитий? Прагнеш змінювати світ і втілювати свої мрії у життя? Поділись своїми ідеями та отримай можливість виграти грант на навчання у розмірі 15 000 гривень від Promocodius. У рамках грантового соціального проєкту проводиться конкурс студентських наукових робіт під гаслом «Повір у себе! Повір у свої можливості!».

Початок

Кінець

Основна мета соціального проєкту – підтримка та мотивація студентів, які здобувають освіту в Україні, до активної наукової роботи, що може бути успішною та приносити вигоду задовго до отримання диплому.

Організаторами заходу є «Scholarship в Україні» спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Взяти участь у конкурсі можуть студенти – громадяни України різних закладів вищої освіти незалежно від року навчання.

На конкурс подаються оригінальні статті на тему «Промоакційний маркетинг – міф просування чи невід’ємна частина виживання у конкурентній боротьбі на ринку?», об’ємом від 1000 до 3000 слів.

Роботи приймаються включно до 16.02.2022 року.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Для участі в конкурсі необхідно до 15.02.2022 р. надіслати організаторам попередню заявку на електронну пошту grant@scholarship.in.ua.

Більш детальна інформація за посиланнями на сайті грантонадавача https://promocodius.com/ua/konkurs.

Оцінювання робіт буде проводитись у два етапи: відбір трьох найкращих робіт, захист та презентація робіт переможців першого етапу. Фінал конкурсу буде проходити дистанційно у березні 2022 року. До складу журі долучаються представники бізнесу, закладів вищої освіти та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Контактна особа – Валуєва Юлія Сергіївна, організатор соціального проєкту «Scholarship в Україні»

(067)-622-62-82

grant@scholarship.in.ua