Запрошуємо студентів Податкового взяти участь в онлайн-форумі «STUDENT’S WAY 2021»

Студенти Податкового! Знаємо, що ви саме ті, хто ставить перед собою життєві цілі і досягає їх, слідує поклику серця, постійно розвивається та прагне до більшого і кращого! Тож пропонуємо ставати ще кращими разом із Київським Молодіжним Центром та приєднатися до онлайн-форуму «STUDENT’S WAY 2021», який відбуватиметься 15-17 грудня. Метою форуму

Початок

Кінець

Метою форуму є надання молоді інформації щодо особистісного зростання та практичних знань, які допоможуть їм реалізувати власний потенціал і при цьому піклуватися про своє ментальне здоров’я.

Форум стане майданчиком для нових ініціатив молоді та складатиметься з трьох модулів:

– How to Start (побудова ефективної бізнес-моделі, запуск своєї справи);

– How to Move On (як брати участь у програмах мобільності, як знаходити цікаві можливості та приєднуватися до класних волонтерських програм);

– How to Stay Balanced (як зберігати спокій та дбати про психічне здоров’я у мінливому світі; як протистояти стресовим ситуаціям).

Формат: онлайн на платформі ZOOM.

Реєстрація: https://forms.gle/X4NtQamtK17eS65m7

Київський Молодіжний Центр – це згуртована, інноваційна та відкрита платформа для молоді, що прагне створювати майбутнє громади міста Києва та українського суспільства в цілому. Діяльність Центру спрямована на підтримку та розвиток молоді, надання їй можливостей для самореалізації і розкриття власного потенціалу.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ