Кафедра оперативно-розшукової діяльності

Мулявка Дмитро Григорович – завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності, кандидат наук, професор

КАФЕДРА ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Навчальні дисципліни, які закріплені за кафедрою

  1. Оперативно-розшукова діяльність
  2. Оперативно-розшукова діяльність податкової міліції (Загальна частина)
  3. Оперативано-розшукова діяльність податкової міліції (особлива частина)
  4. Кримінальний аналіз
  5. Інформаційно-аналітичне забезпечення правоохоронної діяльності
  6. Оформлення оперативно-розшукових матеріалів
  7. Психологія оперативно-розшукової діяльності
  8. Економічна безпека
  9. Судова бухгалтерія
  10. Спеціальні знання під час розкриття податкових правопорушень (м.2 Судова бухгалтерія)
  11. Режим секретності
  12. Актуальні проблеми організації боротьби з кримінальними правопорушеннями у сфері оподаткування
  13. Правове забезпечення судово-економічної експертизи
  14. Психологія приватної детективної (розшукової) діяльності.

Результати роботи

  1. На базі кафедри створено 7 спеціалізованих навчальних кабінетів: спеціальний кабінет протидії корупції (D501), комп’ютерна лабораторія ОРД (D504), спеціальний кабінет з оперативно-розшукової діяльності та спеціальної техніки (D505), спеціальний кабінет з психології ОРД (D506), категорована лекційна аудиторія ОРД (D606), навчальна лабораторія протидії незаконному обігу підакцизних товарів (D508), аналітична лабораторія (D507), основна мета якої – апробація методик кримінального аналізу економічних правопорушень, вивчення інструментів аналітичної обробки інформації, встановлення перспектив розвитку інформаційних продуктів, що використовуються правоохоронними органами у протидії економічній злочинності.
  2. Кафедрою здійснено підготовку за освітньо-професійною програмою 262 «Правоохоронна діяльність» другого (магістерського) рівня.
  3. Професорсько-викладацький склад з великим науковим та практичним досвідом роботи в органах ДФС та МВС викладає 14 навчальних дисциплін для всебічного розвитку навиків здобувачів вищої освіти у майбутній нелегкій роботі.
  4. Науково-педагогічними працівниками кафедри спільно з науковцями інших навчальних закладів та практичними працівниками правоохоронних органів було підготовлено та видано 45 монографій, 62 навчальні посібники, понад 240 навчально-методичних матеріалів (брошур, лекцій тощо).
  5. З метою закріплення набутих теоретичних знань, кафедрою було залучено згідно графіка та налагоджено співпрацю із працівниками Державної фіскальної служби України, Державної судової адміністрації України, Державної служби фінансового моніторингу України.
  6. У вересні 2020 року кафедра оперативно-розшукової діяльності затвердила нову тему науково-дослідної роботи «Організаційно-правові, інформаційно-аналітичні та оперативно-розшукові засади забезпечення економічної безпеки держави», яка була зареєстрована в УкрІНТЕІ. Керівником роботи з числа НПП кафедри було обрано доцента кафедри, к.ю.н. А. М. Юрченко.
  7. Кафедра оперативно-розшукової діяльності спільно з науковим гуртком «Фаворит» організували та провели інтернет-конференцію: «Теорія і практика оперативно-розшукової та кримінально-процесуальної діяльності в системі забезпечення економічної безпеки держави», яка відбулася 20 березня 2020 року. Також було організовано проведення майстер класу на тему: «Взаємодія органів прокуратури з органами досудового розслідування та суду». Для участі в цьому онлайн заході була запрошена Лиса Ілона Юріївна, прокурор Київської місцевої прокуратури № 9.
  8. На кафедрі оперативно-розшукової діяльності закріплені із числа працівників куратори навчальних взводів, які систематично проводили виховні години по різних тематиках.
  9. У 2020 році на кафедрі відбулися дві знаменні події. Завідувач кафедри Дмитро Григорович Мулявка захистив докторську дисертацію за спеціальністю 12.00.07 «адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право» на тему: Адміністративно-правове забезпечення приватної детективної (розшукової) та недержавної охоронної діяльності. Федчишина Віоллета Віталіївна – професор кафедри оперативно-розшукової діяльності захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.09 «кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність» на тему: Теоретичні та праксеологічні засади використання спеціальних економічних знань у кримінальному провадженні.

Кафедра фінансових розслідувань

Калганова Олена Анатоліївна – начальник кафедри фінансових розслідувань, кандидат юридичних наук, доцент

КАФЕДРА ФІНАНСОВИХ РОЗСЛІДУВАНЬ

Навчальні дисципліни, які закріплені за кафедрою

  1. Досудове розслідування фінансових правопорушень
  2. Кримінальне процесуальне право (м 1. Досудове розслідування)
  3. Кримінальний процес: фінансові розслідування
  4. Криміналістика: фінансові розслідування
  5. Криміналістичне забезпечення фінансових розслідувань
  6. Міжнародне співробітництво під час кримінального провадження
  7. Міжнародне співробітництво у боротьбі з фінансовими правопорушеннями
  8. Міжнародне співробітництво у протидії фінансовим правопорушенням
  9. Негласні (слідчі) розшукові дії
  10. Організація взаємодії суб’єктів досудового розслідування 
  11. Організація фінансових розслідувань
  12. Основи фінансових розслідувань
  13. Процесуальні документи досудового розслідування фінансових правопорушень
  14. Розслідування злочинів: загальнокриміналістичні засади методики, тактики та технологій 
  15. Розслідування організованої злочинної діяльності у сфері оподаткування
  16. Спеціальні знання у кримінальному провадженні
  17. Судова експертиза у фінансових розслідуваннях
  18. Тактичне забезпечення кримінального провадження 
  19. Теорія доказування

Результати роботи

  1. За інформаційної підтримки Академії фінансової гвардії Італії розроблено унікальні освітньо-професійні програми підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 081 «Право» для здобуття освітніх ступенів бакалавра та магістра, що дозволяють майбутнім фахівцям отримати знання як з права, так і з економіки та фінансів, а також оволодіти аналітичними методами кримінального провадження.
  2. Започатковано підготовку здобувачів вищої освіти за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування», освітньо-професійною програмою  «Судово-економічна експертиза у фінансових розслідуваннях».
  3. Налагоджено співпрацю та постійну взаємодію із Державною фіскальною службою України, Державною судовою адміністрацією України, Державною службою фінансового моніторингу України. 
  4. До наукової діяльності кафедри залучено офіцерів зв’язку правоохоронних органів при дипломатичних представництвах країн-членів ЄС в Україні.
  5. Ведеться робота над НДР на тему: «Фінансові розслідування: історія, теорія, практика» (державний реєстраційний номер 0120U100842, термін виконання: 2020-2023 р.р.).
  6. Опубліковані навчальні посібники: Чигрина Г.Л., Некрасов В.А., Довбаш Р.С. та ін. Письмові процесуальні документи досудового розслідування податкових злочинів : практикум : навч. посіб. Ірпінь : Видавництво НУДПСУ, 2016. 558 с.; Падалка А.М., Яковинець А.І. Тактика розслідування фінансових злочинів, вчинених із використанням зареєстрованих у зоні пільгового оподаткування компаній: Навчально-практичний посібник. Ірпінь, 2017. 78 с.; Яковинець А.І., Падалка А.М., Войтенко І.В. Особливості документування махінацій у сфері державних фінансів, при вчиненні яких використовувались зареєстровані на територіях із пільговим оподаткуванням компанії : навчальний посібник. Ірпінь : Університет ДФС України, 2018. 370 с.
  7. Опубліковані монографії: Падалка А.М. Теорія та практика виконання процесуальних гарантій у кримінальному процесі: монографія ; Державна фіскальна служба України, Університет ДФС України. Ірпінь, 2019. 181 с.
  8. Взято участь у роботі творчих колективів по підготовці: науково-практичних коментарів законів України «Про національну поліцію», «Про запобігання корупції», Кримінального процесуального кодексу України. 
  9. Створено Навчально-наукову лабораторію (тактичний полігон) (аудиторії F102-104) та Навчально-наукову лабораторію експертного забезпечення фінансових розслідувань (аудиторія D 404).
  10. Переважна більшість співробітників кафедри є членами ГО «Асоціація фінансових розслідувань».
  11. Кафедра нагороджена Дипломом з нагоди 20-ї річниці Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції в номінації «Краща кафедра – 2017» та Дипломом з нагоди 22-ї річниці Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції в номінації «Краща кафедра – 2019».
  12. Щорічно кафедрою проводиться Міжнародна науково-практична конференція «Фінансові розслідування: імплементація європейського досвіду в Україні».

Кафедра адміністративного права і процесу та митної безпеки

Навчальні дисципліни, які закріплені за кафедрою:

  1. Адміністративне право України  
  2. Адміністративне процесуальне право 
  3. Адміністративне судочинство 
  4. Адміністративна відповідальність за правопорушення у податковій     та митній сферах
  5. Адміністративна діяльність контролюючих органів у сфері оподаткування
  6. Адміністративна відповідальність за порушення митних правил 
  7. Адміністративна відповідальність державних службовців за корупційні діяння
  8.   Адміністративні процедури митної діяльності
  9.   Адміністративно-деліктне право
  10. Адміністративна діяльність правоохоронних органів
  11. Адміністративна юстиція як інститут розвиненої демократії
  12. Адміністративно-правова протидія тінізації економіки
  13. Адміністративно-правовий режим погашення податкового боргу
  14. Гарантії законності правоохоронної діяльності
  15. Інформаційне право
  16. Митне право
  17. Організація боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил
  18. Організація здійснення фінансового моніторингу   
  19. Правове забезпечення публічного адміністрування
  20. Правовий статус державних службовців
  21. Принципи та процедури судочинства (м.1 «Адміністративне судочинство»)
  22. Публічно-правова протидія корупції (м.1 «Корупційні ризики та методика їх виявлення») 
  23. Розвиток доктрини адміністративного та інформаційного права в сучасному гуманітарному просторі

 

Результати роботи кафедри:

  1. Запроваджено унікальні спеціалізації підготовки фахівців-юристів: ОПП «Митна безпека» (бакалавр, галузь знань 08 «Право», спеціальність 081 «Право») та ОПП «Правове забезпечення митної безпеки» (магістр, галузь знань 08 «Право», спеціальність 081 «Право»). Існує та може бути впроваджена знову ОПП «Адміністративна та кримінально-процесуальна діяльність» (магістр, галузь знань 08 «Право», спеціальність 081 «Право»).
  2. Налагоджено співпрацю та постійну взаємодію із Державною митною службою України, Державною фіскальною службою України, Державною службою фінансового моніторингу України.
  3. Постійно здійснюється нормативне супроводження питань реформування правоохоронного блоку; кадрового забезпечення податкової міліції; факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції.
  4. Надаються правові висновки з актуальних проблем правового регулювання та правозастосування митного законодавства, законодавства щодо діяльності податкової міліції.
  5. Розроблено і презентовано Стратегію інституційного забезпечення протидії тінізації економіки.
  6. Взято участь у підготовці науково-дослідних робіт: «Дослідження проблематики керівництва і лідерства у забезпеченні антикорупційних стандартів в органах ДФС» (номер державної реєстрації 0117U004358), «Розбудова комплексної системи протидії тінізації ринку підакцизних товарів України в умовах євроінтеграції» (державний реєстраційний номер 0117U004361).
  7. Завершено роботу над науково-дослідною темою «Організація боротьби з контрабандою та іншими порушеннями податкового та митного законодавства: європейський досвід та пропозиції для України» (державний реєстраційний номер 0116U008481). За результатами виконання підготовлено колективну монографію «Правове забезпечення захисту економічних інтересів держави (теоретико-прикладне дослідження)». За загальною редакцією О.П. Рябченко.
  8. Активно здійснюється міжнародна співпраця за напрямком розслідування податкових правопорушень, митної діяльності: заступник начальника кафедри І.П. Петрова (Федерати́вна Респу́бліка Німе́ччина); професор кафедри О.В. Тильчик запрошена як топ-спікер на міжнародну конференцію (Китай, організатори Zhenghou University, IAAST та ін.).
  9. Опубліковані монографії: Тильчик О.В. Адміністративно-правове забезпечення протидії тінізації економіки. монографія. Київ: Гельветика, 2017. 378 с.; Тильчик О.В. Запобігання корупції в органах ДФС України: науково-методичний та практичний аспекти: монографія / за. ред. О.М. Розума. К.: Алерта, 2017. 242 с.; Литвин Н. А. Реалізація інформаційної політики органами Державної фіскальної служби України: адміністративно-правовий аспект: монографія. Київ: Гельветика, 2018. 516 с.
  10. Опубліковані навчальні посібники: Литвин Н.А. [та ін.] Заохочення у службовому праві : навч. посіб.; за заг.ред Т.О. Коломоєць, В.К. Колпакова ; Запоріз. нац. ун-т.  К. : Ін Юре, 2017.  360 с.; Тильчик О.В., Тильчик В.В. Адміністративно-правове забезпечення протидії тінізації економіки. За ред. О.В. Тильчик. Навчальний посібник. Київ. Гельветика, 2019. 246 с.
  11. Підготовлено до виходу у світ навчальний посібник «Митне право». За загальною редакцією І.П. Петрової.
  12. Взято участь у роботі творчих колективів по підготовці: науково-практичних коментарів законів України «Про державну службу» у першій та другій редакціях (О.П. Рябченко), «Про запобігання корупції» (Н.А. Литвин).
  13. Науково-педагогічними працівниками кафедри захищено дисертації на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне права і процес; фінансове право; інформаційне право: О.В. Тильчик, Н.А. Литвин.
  14. Кафедра є випускаючою з підготовки докторів філософії та докторів наук. Галузь знань 08 «Право», спеціальність 081 «Право» (12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право)
  15. Регулярно здійснюється набір і випуск докторів філософії. Галузь знань 08 «Право», спеціальність 081 «Право» (12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право).
  16. Створено спеціалізовану аудиторію 405 «Протидія контрабанді та порушенням митних правил».
  17. Залучено практичних працівників до проведення навчального процесу.
  18. Постійно оновлюються навчальні плани за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти.
  19. Активізовано роботу наукового гуртка «Промінь».
  20. Усі викладачі кафедри пройшли підвищення кваліфікації.

 

Кафедра правоохоронної діяльності

Грищук Віктор Леонідович – В.о. завідувача кафедри правоохоронної діяльності, кандидат юридичних наук, учасник бойових дій, майстер спорту з хортингу.

Кафедра правоохоронної діяльності

Створення кафедри пов’язане із заснуванням у 1997 р. факультету податкової міліції у структурі УФЕІ під назвою – кафедра бойової та спеціальної фізичної підготовки, згідно з наказом ДПА України від 1 липня 1997 р. №207 «Про створення факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції». На підставі Наказу ДПА України від 23 квітня 2004 р. № 237 кафедру бойової та спеціальної фізичної підготовки перейменовано на кафедру спеціальних дисциплін та організації професійної підготовки (СД та ОПП).

Згідно з Наказом УДФСУ № 735 від 15.11.2021 р. кафедру спеціальних дисциплін та організації професійної підготовки перейменовано на кафедру правоохоронної діяльності у зв’язку із змінами у штатному розпису № 6 від 08.11.2021 р.

Першими співробітниками, які організували кафедру були: підполковники податкової міліції В. І. Рехта, М. М. Бовсуновський, полковник Ю. В. Корнєєв і майор В. А. Сухих. Протягом 1999-2006 років кафедру очолював полковник податкової міліції А.І. Суббот – д-р. юрид. наук, професор, МС СРСР з офіцерського багатоборства. Впродовж 2006-2017 рік начальником кафедри був полковник податкової міліції, к.н. з фіз.вих. і сп. Ю. П. Сергієнко. З 2018 року по теперішній час кафедру очолює к.ю.н. В.Л. Грищук.

З часу створення кафедри підготовлено та захищено: 1 доктора наук, 8 кандидатів наук, 1 особі присвоєно вчене звання професора, 6 — доцента. Опубліковано 10 навчальних посібників, зокрема 2 із грифом МОН України, 167 фахових видань, приблизно 300 наукових статей і тез доповідей на конференціях різних рівнів. Співробітники щорічно організовують семінари, круглі столи та проводять декаду кафедри. Надано 180 рецензій на статті, відгуки на автореферати, виступи офіційних опонентів на захисті.

На даний час на кафедрі працюють 11 науково-педагогічних працівників, з них: 9 кандидатів наук (з них 3 професори, 5 доцентів), 2 старших викладача.

Мета кафедри – створити єдину систему зі спеціальних дисциплін, яка забезпечить майбутнього фахівця знаннями і навичками необхідними для виконання службових завдань в ускладнених та екстремальних умовах.

Результати роботи:                                 

  1. На базі кафедри створено та впроваджено в навчальний процес:

– комп’ютерний клас;

–  клас  тактико-спеціальної підготовки;

–  клас тактичної медицини;

  • клас вогневої підготовки;

– зал бойових мистецтв;

–  зал спеціальної функціональної підготовки;

– зал атлетичної гімнастики;

–  полігон з  тактичної підготовки;

– тир.

  1. Започатковано підготовку здобувачів вищої освіти за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність», освітньо-професійною програмою «Правоохоронна діяльність».
  2. Розроблена освітньо-професійна програма «Правоохоронна діяльність» для підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність», галузь знань «Цивільна безпека» для здобуття освітнього ступеня бакалавр, що дозволяють майбутнім фахівцям отримати знання у сфері правоохоронної діяльності, оволодіти системою знань у галузі економіки, права та аналізу, ознайомитися з сучасними науковими досягненнями у сфері правового захисту економічних інтересів як держави, так і суб’єктів господарювання приватної форми власності, які зможуть критично оцінювати та застосовувати на практиці теоретичні постулати та інноваційні методи, здатні до постійного навчання і самовдосконалення, брати участь у наукових дослідженнях, здатні займатися правозахисною, правозастосовною, експертно-консультаційною, аналітичною діяльністю, кваліфіковано виконувати певні правоохоронні функції.
  3. Кафедра нагороджена Дипломом з нагоди 23-ї річниці Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції в номінації «Краща кафедра – 2020».
  4. Розроблена та затверджена нова науково-дослідна робота кафедри на 2021-2026 р.р. за темою: «Правоохоронна діяльність: доктринальні та практичні концепції в умовах оновлення парадигми суспільної безпеки» (державний реєстраційний номер 0121U110546).
  5. Опубліковані навчальні посібники:
  • Oснови тактичної підготовки працівників правоохоронних органів : навч. посіб. / В. В. Чмелюк, В. Л. Грищук, С. М. Бадьора, С. А. Антоненко // Державна фіскальна служба України, Ун-т ДФС України. – Ірпінь, 2019. – 218 с. – (Серія «На допомогу студенту УДФСУ», т. 51);
  • Основи кінології : навч. посіб. / В. В. Чмелюк, В. Л. Грищук, С. А. Антоненко [та ін.] / Ун-т державної фіскальної служби України. – Ірпінь, 2019. – 126 с. – (Серія «На допомогу студенту УДФСУ», т. 52);
  • Основи тактичної медицини: навчал. посіб. / С.М. Бадьора, О.В. Буток В.І., О.М. Лаврентьєв та ін.– Ірпінь: Видавництво Університету ДФС України, 2019. – 299 с. – (серія «На допомогу студенту» т. 35).
  1. Налагоджено співпрацю з Всеукраїнською федерацією рукопашного бою України, Національною федерацією хортинг фехтування України, Громадською спілкою «Національна федерація бойового хортингу України», Національною федерацією військово-прикладного хортингу України, Головного управління Національної поліції в Київській області та Міжнародною федерацією «Поліцейського хортингу».

 

Навчальні дисципліни, які закріплені на кафедрі

  1. Основи вогневої підготовки;
  2. Використання спеціальних засобів в правоохоронній діяльності;
  3. Вогнева підготовка;
  4. Картографія і орієнтування;
  5. Основи організації служби в правоохоронних органах;
  6. Особиста безпека працівників правоохоронних органів;
  7. Основи тактичної медицини;
  8. Основи самооборони;
  9. Спеціальна техніка;
  10. Спеціальна функціональна підготовка;
  11. Тактична медицина;
  12. Тактика поведінки з вогнепальною зброєю в нестандартних ситуаціях;
  13. Тактико-спеціальна підготовка;
  14. Спеціальна фізична підготовка;
  15. Бойовий Хортинг.

 

За напрямами наукової діяльності кафедри створено науковий гурток «Патріот», який відвідують студенти. Вони підготували більше ніж 125 наукових статей.

Кафедра пропагує здоровий спосіб життя, який відображено у навчальному процесі, секційній роботі, участі у змаганнях різного рівня: обласних, чемпіонатів України, Європи та світу.

У 2017 році заснований спортивний клуб «Легіон», який поєднує в собі: бойовий хортинг, ММА, рукопашний бій, бойове самбо. Спортсмени команди є неодноразовими призерами командних заліків, учасниками та переможцями міжнародних турнірів, Кубку президента, чемпіонатів України, Європи та Світу.

Спортивні досягнення:

 За час існування підготовлено спортсменів: 1 ЗМСУ, 8 МСМКУ, 46 МСУ, 2 рекордсмени першості світу з гирьового спорту, понад 130 КМСУ.

Здобувачі вищої освіти неодноразово ставали чемпіонами та призерами на Чемпіонатах України, Європи та Світу: з гирьового спорту, військово-спортивного багатоборства, рукопашного бою, боксу, бойового самбо, хортингу, перетягування канату, ставали призерами професійного турніру ММА.

Спортивна діяльність кафедри пов’язана з патріотичним вихованням молоді так з 2001-2006 рік Громадським фондом Святого Андрія Первозваного проводились змагання «Патріот» серед курсантів навчальних закладів «силових структур» столиці та м. Ірпінь, в трьох основних напрямках: інтелектуальний, спортивний, військовий. Команда ФПМ на протязі всіх років виступу була призером та чемпіоном цих змагань, за що від фонду Андрія Первозваного був  переданий на постійне володіння перехідний Кубок та прапор «Патріот».

 

https://www.facebook.com/kafedrasdopp

 

 

 

 

Відбувся візит Надзвичайного і Повноважного Посла Хорватії в Україні пані Аніци Джамич до Державного податкового університету

Сьогодні, 11 червня, відбулась робоча зустріч в.о. ректорки ДПУ Валентина Унинець-Ходаківська та Надзвичайного і Повноважного Посла Хорватії в Україні пані Аніци Джамич. В ході зустрічі сторони обговорили спільні проєкти по відбудові та реновації Університету. Ознайомилися з історією закладу освіти. Також, гостям була проведена екскурсія матеріально-технічною базою вишу. Пані Посол мала можливість оцінити масштаби руйнувань та […]

Делегація бізнес-місії Міжнародний штаб допомоги українцям (МШДУ) провела ряд зустрічей з лідерами міст Шверин, Штернберг і Вайтендорф (Німеччина)

Перша зустріч відбулась у Шверінському замку із заступником речника Шверіна Крістіаном Андерсом. Друга зустріч пройшла з бургомістром міста Штернберг Арміном Таубенхаймом та пані бургомістром Вайтендорфу Манею Будденхаген. Говорили про гуманітарну допомогу постраждалим від російської агресії регіоном та окремі проєкти. В.о проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та інвестицій Державного податкового університету Василь Чмелюк мав змогу […]

Василь Чмелюк у складі делегації Міжнародний штаб допомоги українцям (МШДУ) провів зустрічі з представниками бізнес-асоціацій міста Бидгощ

щодо налагодження співпраці та залучення фінансових інвестицій для відбудови Університету. «Саме польський народ першим підставив плече допомоги українцям у ці скрутні часи. Ми вдячні за прихисток наших громадян – у Бидгощі вони почуваються дійсно «як вдома». Ми відчуваємо вашу підтримку! Дякуємо за неї!», – наголосив Василь Чмелюк і додав, що переконаний, економіка наших країн в […]

Міжнародна зустріч з керівництвом польського університету

Делегація Міжнародного штабу допомоги українцям (МШДУ), до складу якої за дорученням в.о. ректора Державного податкового університету Валентини Унинець-Ходаківської долучився в.о. проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та інвестицій Василь Чмелюк, продовжує ділову місію та провела зутріч з керівництвом Університету «Вища школа економіки» (місто Бидгощ).   З польської сторони у зустрічі взяли участь Почесний консул України в […]
Всі новини та анонси

У Податковому розпочалася реєстрація на МКТ та МТНК для здобуття ступеня магістра

Майбутні МАГІСТРИ! Від сьогодні, 27 червня, до 18 липня (включно) Державний податковий університет проводить реєстрацію вступників для участі в магістерському комплексному тесті (МКТ) та магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК).   ПОРЯДОК ДІЙ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ Вступник на магістратуру у період з 27 червня до 18:00 18 липня 2022 року має надіслати на електронну адресу приймальної комісії Державного […]

25 червня випускники Податкового університету зберуться задля допомоги Альма-матер

25 червня 2022 року у Державному податковому університеті відбудеться розширене засідання правління Всеукраїнської Асоціації випускників та ветеранів НУДПСУ, організована за ініціативою Президента Асоціації. Унаслідок бойових дій, що точилися на території Ірпеня у березні цього року, Університет зазнав серйозних руйнувань. Повністю знищений адміністративний корпус, частково пошкоджено ще п’ять корпусів. Значних руйнувань зазнали чотири гуртожитки, в яких […]

МАЙБУТНІ МАГІСТРИ! Не пропустіть!

Уже завтра ви отримаєте відповіді на всі запитання разом з #ДПУ Як працює вступ 2022? Коли подавати документи? Не розібралися з особливостями цьогорічного вступу? Маєте безліч запитань, вагань і хвилювань – тоді завтра на 13:00 нічого не плануйте! Долучайтеся до онлайн спілкування та отримайте фахову консультаційну допомогу з перших вуст: Приймальна комісія та Консультаційний центр з […]

Зустріч випускників ДПУ!

Дорогі випускники! Нагадуємо! Зустріч випускників відбудеться  4 червня 2022 року. Місце зустрічі: Державний податковий університет,  площа перед  корпусом С, вул. Університетська,  31, м. Ірпінь. Реєстрація  з 10.00. Початок об  11.00  у конференцзалі корпусу К. Пропонуємо переглянути відеопослання рідній Альма-Матер від випускників”