Навчально-науковий інститут права є підрозділом Державного податкового університету, що здійснює підготовку здобувачів вищої освіти за спеціальностями «Право», «Міжнародне право» та «Середня освіта», що обумовлює можливість професійної реалізації випускників в різноманітних правничих сферах, зокрема: судовій, правоохоронній, політичній та правозахисній.

Традиції наукових шкіл у поєднанні із інноваційними підходами до якісної професійної підготовки майбутніх правників дозволяють випускникам Навчально-наукового інституту права демонструвати високий рівень як на вітчизняному,  так і на міжнародному ринках праці.

Підготовка фахівців у Навчально-науковому права здійснюється за десятьма освітньо-професійними програмами, які є акредитованими Національним агентством забезпечення якості вищої освіти та за трьома рівнями вищої освіти:

Перший (бакалаврський);

Другий (магістерський);

Третій (освітньо-науковий).

Кафедри Навчально-наукового інституту права:

Кафедра теоретико-правових дисциплін;

Кафедра публічного права;

Кафедра кримінальної юстиції;

Кафедра приватного права;

Кафедра міжнародного права;

Кафедра правничої лінгвістики.

Окремими підрозділами у структурі Навчально-наукового інституту права є:

Навчальна лабораторія «Юридична клініка»;

Навчальна лабораторія з проблем правового забезпечення державної фінансової політики;

Навчальна лабораторія судочинства.

Дирекція ННІ права УДФСУ:

вул.Університетська, 31, м.Ірпінь, Київська обл., 08201, корпус ННІ права, каб. 101.

Тел. +380 (4597) 60-300

Е-mail: 30.01@nusta.edu.ua

Офіційна сторінка ННІ права в соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/nnip.udfsu

Youtube канал ННІ права: https://www.youtube.com/channel/UC95T5Y7snRKuSh19SsCoMdg

Очолює Навчально-науковий інститут права Василь Васильович Топчій – доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України

Василь Васильович Топчій народився 1 травня 1959 року в селі Ревбинці Чорнобаївського району Черкаської області. Вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» здобув у Київському державному університеті ім. Т. Шевченка у 1981 році.

Пройшов шлях від слідчого районного відділу до першого заступника начальника Головного слідчого управління МВС України, очолював районне управління МВС, обласні слідче та управління по боротьбі з організованою злочинністю. Генерал-майор міліції.

З 23 вересня 2015 року – професор кафедри кримінального права та кримінології Університету державної фіскальної служби України, а з вересня 2016 року – директор Навчально-наукового інституту права.

У 2009 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право.

Вчене звання доцента кафедри оперативно-службової підготовки присвоєно у 2010 році.

У 2016 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук зі спеціальності 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право.

У 2015 році присвоєно вчене звання професора кафедри кримінального права та кримінології.

Василь Васильович Топчій є автором та співавтором понад 200 наукових та навчально-методичних праць.  

Голова спеціалізованої вченої ради Д 27.855.03 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) юридичних наук за спеціальностями 12.00.08 «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право» та 12.00.09 «Кримінальний процес і криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність».

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та особистий внесок у підготовку висококваліфікованих працівників професор Топчій нагороджений відзнаками різного рівня, в тому числі Верховної ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства фінансів України, Союзу юристів України тощо.

Професійний і науковий інтерес:

Google Scholar:

https://scholar.google.com.ua/citations?user=T5OajGwAAAAJ&hl=ru

ORCID:

https://orcid.org/0000-0002-1726-9028

         

Заступники директора Навчально-наукового інституту права

Олена Олександрівна Бойко-Слобожан – заступниця директора з навчально-методичної роботи, кандидат юридичних наук.

Ігор Васильович Грицюк – заступник директора з організаційної роботи, кандидат юридичних наук, доцент.

Дарія Любомирівна Вітюк – заступниця директора з виховної роботи, кандидат юридичних наук, доцент.

 

Юлія Ігорівна Аністратенко – заступниця директора з наукової роботи та міжнародного співробітництва, доктор юридичних наук, доцент;

Олеся Миколаївна Бодунова – заступниця директора з цифровізації освітнього процесу, кандидат юридичних наук, доцент.

Стань доктором філософії разом з Податковим університетом: у серпні розпочинається прийом документів

Державний податковий університет запрошує до АСПІРАНТУРИ! Унікальні освітньо-наукові програми, держзамовлення, конкурентоспроможність та перспективність здобуття третього рівня вищої освіти саме в ДПУ. Про все це говорили сьогодні під час Дня відкритих дверей “Вступи до аспірантури – стань доктором філософії». Захід об’єднав охочих підвищити свій професійний рівень, удосконалити фахові компетентності та стати на крок ближче до наукового […]

ФІНАНСОВІ ТЕХНОЛОГІЇ – головний фактор змін у світовій економіці!

17 червня 2022 року відбулося обговорення освітньо-професійної програми «Фінансові технології» для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня, яка реалізується у Державному податковому університеті під патронатом Міністерства фінансів України, спільно з Національним університетом «Львівська політехніка».За участю – Гаранта освітньої програми, Марини Рябокінь; Голови правління Української міжбанківської валютної біржі, АнатоліяГулея; заступника голови правління Української асоціації фінтех та […]

Було проведено черговий онлайн-тренінг для студентів-практикантів НЛ «Юридична клініка»

17.06.2022 було проведено черговий онлайн-тренінг для студентів-практикантів НЛ «Юридична клініка» Тема тренінгу: «Консультування клієнтів» Під час тренінгу було розглянуто та опрацьовано такі питання: 1. Поняття консультування. Етапи консультування. 2. Підготовка до консультування. 3. Зустріч з клієнтом та роз‘яснення йому порядку проведення консультації. 4. Доведення до клієнта можливих варіантів вирішення проблем, роз’яснення йому правових наслідків кожного […]

Відбулася зустріч зі студентами-практикантами ДПУ

15.06.22 відбулася зустріч зі студентами-практикантами #ДПУ Студенти-консультанти НЛ “Юридична клініка” провели онлайн-заняття на тему: “Аналіз матеріалів справи”. Ми неодноразово проводили тренінги на дану тематику, тому будемо раді за зворотній зв’язок та просимо  написати у коментарях, що безпосередньо Ви знаєте про вищевказану тему та можливо поділитесь своїми враженнями від зустрічі Хоч і настали “літні канікули” та […]
Всі новини та анонси

25 червня випускники Податкового університету зберуться задля допомоги Альма-матер

25 червня 2022 року у Державному податковому університеті відбудеться розширене засідання правління Всеукраїнської Асоціації випускників та ветеранів НУДПСУ, організована за ініціативою Президента Асоціації. Унаслідок бойових дій, що точилися на території Ірпеня у березні цього року, Університет зазнав серйозних руйнувань. Повністю знищений адміністративний корпус, частково пошкоджено ще п’ять корпусів. Значних руйнувань зазнали чотири гуртожитки, в яких […]

МАЙБУТНІ МАГІСТРИ! Не пропустіть!

Уже завтра ви отримаєте відповіді на всі запитання разом з #ДПУ Як працює вступ 2022? Коли подавати документи? Не розібралися з особливостями цьогорічного вступу? Маєте безліч запитань, вагань і хвилювань – тоді завтра на 13:00 нічого не плануйте! Долучайтеся до онлайн спілкування та отримайте фахову консультаційну допомогу з перших вуст: Приймальна комісія та Консультаційний центр з […]

Зустріч випускників ДПУ!

Дорогі випускники! Нагадуємо! Зустріч випускників відбудеться  4 червня 2022 року. Місце зустрічі: Державний податковий університет,  площа перед  корпусом С, вул. Університетська,  31, м. Ірпінь. Реєстрація  з 10.00. Початок об  11.00  у конференцзалі корпусу К. Пропонуємо переглянути відеопослання рідній Альма-Матер від випускників”

БЛОК МКТ-2022 З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

  До уваги вступників до магістратури Державний податковий університет за спецальностями 081 “Право”та 293 “Міжнародне право”! У 2022 році для вас передбачено проведення магістерського комплексного  тесту (МКТ). Випробування міститиме два блоки завдань: з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська за вибором вступника) та права.