Візити делегацій

До Університету державної фіскальної служби України завітала Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анка Фельдгузен

Сьогодні до Університету державної фіскальної служби України (УДФСУ) з офіційним візитом завітала Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анка Фельдгузен, а також члени делегації – представник митної служби Німеччини в Україні та Молдові Хайко Вільд та його помічник Максим Іванов.

Участь у заході взяли в.о. ректора УДФСУ Валентина Унинець-Ходаківська, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та інвестицій Віктор Тринчук, проректор з питань підготовки кадрів податкової міліції Василь Чмелюк, завідувач відділу міжнародного освітнього співробітництва Андрій Божков, заступниця начальника Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції (Факультет) з навчально-методичної роботи Вікторія Біла, заступник начальника кафедри адміністративного права і процесу та митної безпеки Факультету Ірина Петрова, а також завідувач кафедри сучасних європейських мов Навчально-наукового інституту гуманітарних наук УДФСУ Людмила Онучак.

Під час зустрічі сторони обговорили перспективи співпраці з Федеральною фінансовою академією при Федеральному міністерстві фінансів Німеччини, участь Університету державної фіскальної служби України у програмах Еразмус+ з залученням партнерських закладів вищої освіти Німеччини, а також участь студентів та випускників УДФСУ у Федеральних програмах стажувань у Німецькому Бундестазі. Варто зазначити, що університет уже має двох студенток які подалися на цю програму, а саме Ірина Безус та Марина Белінська.

Крім цього, гості поспілкувалася зі студентами та курсантами УДФСУ, ознайомилися із матеріально-технічною базою Навчально-наукових інститутів та Факультету, а також із освітнім процесом та особливостями навчання в університеті. Приємним сюрпризом стали подарунки, які гості передали до музею університету – уніформу Федеральної митної служби Німеччини.

Детальніше

До УДФСУ завітав посол Казахстану Дархан Калєтаєв

До Університету державної фіскальної служби України (УДФСУ) з офіційним візитом завітав Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Казахстан в Україні Дархан Калєтаєв. Участь у заході взяли в.о. ректора Антон Монаєнко, радник ректора Азер Худієв, завідувач відділу міжнародного освітнього співробітництва Андрій Божков та заступниця начальника Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції з навчально-методичної роботи Вікторія Біла.

Під час зустрічі було обговорено низку ключових питань, зокрема, налагодження співпраці між УДФСУ та Академією правоохоронних органів Генеральної прокуратури Казахстану і Фінансовою академією Міністерства Фінансів Казахстану, а також обмін досвідом у підготовці фахівців з економічної безпеки країни та правоохоронної діяльності.

Крім цього, гість ознайомився із матеріально-технічною базою Навчально-наукових інститутів та Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції, а також із освітнім процесом та умовами і особливостями навчання в університеті.

Нагадаємо, нещодавно в університеті відбувся Міжнародний міжнародний науково-круглий стіл «Побудова ефективної системи підготовки фахівців із економічної безпеки держави та правоохоронної діяльності», де брали участь експерти з 8 країн світу у тому числі і з Республіки Казахстан. УДФСУ продовжує розвивати міжнародні зв’язки та посилювати міжнародну працю, адже це один з показників успішності закладу вищої освіти.

Детальніше

В УДФСУ відбувся Міжнародний круглий стіл: експерти обговорили підготовку фахівців із економічної безпеки держави та правоохоронної діяльності

В Університеті державної фіскальної служби України (далі – УДФСУ) у режимі онлайн відбувся Міжнародний науково-практичний круглий стіл «Побудова ефективної системи підготовки фахівців із економічної безпеки держави та правоохоронної діяльності». Мета заходу – обговорення актуальних питань підготовки висококваліфікованих фахівців із економічної безпеки держави та правоохоронної діяльності, а також використання міжнародного досвіду та світових практик для підвищення їх професійних компетентностей. Враховуючи актуальність теми, участь у науково-практичному круглому столі взяла безпрецедентна кількість експертів. Серед них, окрім вітчизняних, також закордонні заклади освіти, органи державної влади та експертні середовища із 8 країн світу, а саме – Італії, Великобританії, Азербайджану, Туреччини, Грузії, Білорусі, Чехії та Казахстану.

Розпочав захід в.о. ректора УДФСУ Антон Монаєнко, який озвучив мету проведення такого заходу та майбутні плани УДФСУ. «У нас унікальний заклад освіти, адже ми єдині, хто готує фахівців з економічної безпеки держави. У наших планах – створення Навчально-наукового інституту з економічної безпеки та правоохоронної діяльності з метою підготовки відповідних фахівців для Бюро економічної безпеки. І проведення цього науково-практичного круглого столу – це початок діяльності нашого університету саме в цьому напрямку та можливість імплементувати досвід інших держав у вирішення зазначених питань», – підкреслив Антон Монаєнко.

Проректор з питань підготовки кадрів податкової міліції – начальник Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Василь Чмелюк зауважив, що співпраця із провідними іноземними колегами дуже важлива для університету. «У нас сьогодні дійсно потужний захід, адже до нього долучилися експерти з 8 країн світу. Без перебільшень – це провідні іноземні організації та установи, які займаються питаннями підготовки кадрів з економічної безпеки держави та правоохоронної діяльності. Саме їхній досвід є важливим для нас і  ми плануємо використовувати їхні напрацювання у своїй діяльності», – зазначив Василь Чмелюк.

Учасники заходу розглянули низку ключових та важливих питань, серед яких:

– підготовка фахівця з економічної безпеки держави: виклики в умовах інституціональних змін;

– фахівець з економічної безпеки держави очима влади та бізнесу;

– міжнародний досвід підготовки фахівців з економічної безпеки держави;

– удосконалення професійної підготовки працівника правоохоронного органу: світові практики.

Висловлюємо вдячність усім учасникам Міжнародного науково-практичного круглого столу «Побудова ефективної системи підготовки фахівців із економічної безпеки держави та правоохоронної діяльності» за участь у заході, а також за досвід та напрацювання, які УДФСУ обов’язково буде впроваджувати у свою діяльність і використовувати при підготовці фахівців із економічної безпеки країни.

Детальніше

Відбулася онлайн зустріч з представниками Центру міжнародної освіти Університету Вісконсин-Мілуокі

В.о. ректора Університету державної фіскальної служби України (УДФСУ) Антон Монаєнко взяв участь в онлайн зустрічі з представниками Центру міжнародної освіти Університету Вісконсин-Мілуокі за участю представників Ірпінської міської ради.

Участь у заході взяли завідувач відділу міжнародного освітнього співробітництва УДФСУ Андрій Божков, асоційований директор з питань міжнародного партнерства та маркетингу Центру міжнародної освіти Університету Вісконсин-Мілуокі доктор Трейсі Бусс, декан Любарської школи бізнесу Каушаль Чарі, директор з питань міжнародних обмінів для студентів та викладачів Дженніфер Груневальд, директор навчання за кордоном Шарон Госз, керуючий справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Дмитро Негреша та радник з питань міжнародного співробітництва Ірпінської міської ради Оксана Сулима.

В.о. ректора УДФСУ Антон Монаєнко презентував діяльність університету, як міжнародного партнера, а також окреслив перспективні вектори розвитку в цій сфері. Серед обговореного також питання спільної діяльності університету та міста Ірпінь в розбудові освітніх переваг для студентів та викладачів.

Крім цього, сторони окреслили перспективні напрямки співробітництва між УДФСУ та Університетом Вісконсин-Мілуокі, серед яких:

 • проведення спільних наукових досліджень;
 • підготовка спільних публікацій в наукових виданнях;
 • участь у науково-практичних конференціях університетів;
 • академічна мобільність студентів та впровадження програми обмінів;
 • проходження міжнародної практики та підвищення кваліфікації викладачами університетів.

Зазначимо, що також планується проведення онлайн лекцій для студентів обох університетів, а також проведення лекцій професорсько-викладацьким складом УДФСУ в Університеті Вісконсин-Мілуокі та навпаки.

УДФСУ налаштований на плідну співпрацю та взаємодію! Адже нові переваги для студентства та розвиток освіти в цілому – важливий напрямок діяльності сучасного закладу вищої освіти.

Детальніше

До УДФСУ завітала Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджану Ельміра Ахундова

До Університету державної фіскальної служби України (УДФСУ) завітала Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Її Високоповажність пані Ельміра Ахундова. Участь у зустрічі взяли ректор УДФСУ Павло Пашко, проректор з міжнародної діяльності та інвестицій Наталія Мацелюх та завідувач відділу міжнародного освітнього співробітництва Андрій Божков.

Під час зустрічі гостя ознайомилася із життям та діяльністю навчального закладу та проходженням вступної кампанії 2020.

Ректор Павло Пашко розповів про історію, сьогодення та про перспективи розвитку УДФСУ, а також про потенціал для двосторонньої співпраці між Університетом та партнерами в Азербайджанській Республіці.

Сторони обговорили можливі напрямки співпраці, а саме:
активізації набору громадян Азербайджанської Республіки на підготовче відділення, бакалаврат, магістратуру;
сприяння з боку Посольства Азербайджанської Республіки в Україні в налагодженні прямих контактів з університетами Республіки Азербайджан для реалізації спільних проєктів в сфері академічної мобільності, проведенні наукових-практичних проектів та обміну досвідом;
шляхи налагодження співпраці з податковими та митними органами Азербайджану для обміну досвідом, спільних досліджень, а також участі у тематичних міжнародних заходах.
Сподіваємося на плідну та продуктивну співпрацю!
Нагадаємо, нещодавно відбулася онлайн зустріч ректора Павла Пашка із Тимчасово повіреною у справах Посольства ОАЕ Наджлою Аль-Раїс.

Крім цього, аташе посольства Італії в Україні мав можливість ознайомитися із життям та діяльністю вишу, побачити матеріально-технічну базу Навчально-наукових інститутів та Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції, а також поспілкуватися із співробітниками УДФСУ.

Нагадаємо, в університеті відбулася друга лнлайн-лекція ФінТех Лабораторії, під час якої учасникам презентували платформу «Фінскарга» та розповіли про особливості роботи з нею і можливості, які вона надає. Студенти та викладачі УДФСУ отримають можливість надавати консультації щодо захисту прав споживачів фінансових послуг.

Детальніше

УДФСУ та азербайджанська ГО «Молоді реформатори» розпочали співпрацю

Університет державної фіскальної служби України та азербайджанська Громадська організація «Молоді реформатори» підписали Меморандум про співпрацю. Мета взаємодії – усесторонній розвиток студентів як особистості, розвиток його талантів, розумових і фізичних можливостей та виховання високих моральних цінностей. 

Участь у заході взяли в.о. ректора УДФСУ Антон Монаєнко, завідувач відділу міжнародного освітнього співробітництва Андрій Божков та голова Правління ГО «Молоді реформатори» Фарід Шахбазли. Під час зустрічі були обговорені головні напрямки взаємодії, зокрема:

 • формування молоді, як професіоналів і громадян;
 • організація і проведення студентських таборів;
 • організація і проведення спільних освітніх, спортивних симпозіумів, олімпіад і конкурсів для студентів;
 • налагодження співпраці між УДФСУ та закладами вищої освіти Азербайджану тощо.

Нагадаємо, нещодавно в.о. ректора Антон Монаєнко зустрівся із представницями студентського сестринства “Kappa Delta Phi”(KDF). На зустрічі були обговорені студентські ініціативи і шляхи їх реалізації. Керівництво УДФСУ переконане, що тільки разом з небайдужою та активною молоддю можна втілити в життя університету усе найкраще!

Детальніше

УДФСУ налагоджує співпрацю із Фінансовою гвардією Італії

До Університету державної фіскальної служби України (УДФСУ) з офіційним візитом завітав аташе з питань міжнародного поліцейського співробітництва Посольства Італії в Україні, підполковник Фінансової гвардії Італії (Guardia di Finanza) Массіміліано Скарафіле. Участь у зустрічі взяли в.о. ректора УДФСУ Антон Монаєнко, проректор з питань підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Василь Чмелюк, радник ректора Азер Худієв та завідувач відділу міжнародного освітнього співробітництва Андрій Божков.

Під час зустрічі було обговорено можливості подальшої співпраці університету із Фінансовою гвардією Італії щодо підготовки фахівців із економічної та фінансової безпеки країни, а також поглиблення взаємодії з Академією фінансової гвардії Італії. У перспективі – обмін досвідом, проведення спільних наукових, науково-практичних та спортивних заходів.

Крім цього, аташе посольства Італії в Україні мав можливість ознайомитися із життям та діяльністю вишу, побачити матеріально-технічну базу Навчально-наукових інститутів та Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції, а також поспілкуватися із співробітниками УДФСУ.

Нагадаємо, в університеті відбулася друга лнлайн-лекція ФінТех Лабораторії, під час якої учасникам презентували платформу «Фінскарга» та розповіли про особливості роботи з нею і можливості, які вона надає. Студенти та викладачі УДФСУ отримають можливість надавати консультації щодо захисту прав споживачів фінансових послуг.

Детальніше

До УДФСУ завітав Посол Узбекистану Алішер Курманов

В Університеті державної фіскальної служби України (УДФСУ) відбулася офіційна зустріч в.о. ректора УДФСУ Антона Монаєнка із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Курмановим, мета якої налагодження співпраці між університетом та Узбекистаном у різних напрямкам діяльності. 

У зустрічі також взяли участь радник ректора УДФСУ Азер Худієв, завідувач відділу міжнародного освітнього співробітництва УДФСУ Андрій Божков та Перший секретар Посольства Республіки Узбекистан в Україні Баходир Ібрагімов. Присутні обговорили низку ключових питань щодо налагодження співпраці між УДФСУ та Узбекистаном, зокрема:

 • налагодження прямих контактів з профільними університетами Узбекистану та реалізацію спільних навчальних та дослідницьких програм;
 • залучення до навчання студентів з Узбекистану до УДФСУ;
 • проведення спільних академічних/наукових культурних та спортивних заходів, використовуючи матеріально-технічну базу УДФСУ;
 • залучення експертів УДФСУ до консультацій узбецької сторони (ділові кола, державний сектор) в галузі митної справи та оподаткування.

Крім цього, гості університету мали можливість ознайомитися із життям та діяльністю навчального закладу, побачити матеріально-технічну базу і поспілкуватися із співробітниками УДФСУ.

Висловлюємо вдячність узбецькій стороні за візит до університету і сподіваємося на успішну реалізацію усіх планів!

Детальніше

Тристороння зустріч та підписання Меморандуму між керівниками України, Грузії та Республіки Молдова

25 травня 2018 до Університету завітали в.о. голови ДФС України Мирослав Продан; Перший заступник Міністра фінансів, Начальник Служби доходів Грузії Георгій Табуашвілі та Генеральний директор при Міністерстві фінансів Республіки Молдова Віталій Врабіє. Ректор Університету Павло Пашко ознайомив високоповажних гостей з матеріально-технічною базою вишу. Після чого, в.о. Голови ДФС Мирослав Продан провів церемонію удостоєння статусу «Національний», привітавши усіх співробітників університету з цією визначною подією. 
За участі творчих колективів ЦТРВС «Сузір’я» відбувся концерт, яким привітали гостей. Після урочистої частини, очільники фіскальних органів вирушили у конференц-зал для проведення тристоронньої зустрічі та підписання Меморандуму між керівниками України, Грузії та Республіки Молдова. У рамках Меморандуму сторони налагоджуватимуть та розвиватимуть співробітництво між учбовими закладами, які готують співробітників для митних та податкових органів.

Зокрема, розроблятимуться спільні наукові проекти, комунікаційні заходи, науково-практичні семінари, а також здійснюватимуться короткострокові візити з обміну досвідом та довгострокові візити для проведення спільних досліджень. Це сприятиме створенню нових наукових програм у рамках подальшого розвитку взаємовідносин. Очільник ДФС, зокрема, відзначив потужну наукову та матеріально-технічну базу Національного університету ДФС та Регіонального навчального центру ВМО, який діє на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС у м. Хмельницький, та закликав колег з Молдови та Грузії користуватися їх потенціалом в науково-дослідницькій роботі та навчанні співробітників. 
Університет й далі йтиме шляхом розвитку, наполегливо впроваджуватиме сучасні наукові досягнення, новітні технології, інформаційні системи, формуватиме громадян нової формації, що дозволить йому і в майбутньому посідати чільне місце серед провідних закладів країни. Адже тисячі висококваліфікованих спеціалістів, підготовлених у Національному університеті ДФС України, успішно працюють у різних сферах економіки, фінансів, права впроваджуючи у життя набуті знання, генеруючи сучасні ідеї, моральністю, культурою й сумлінням підтверджуючи високоякісну марку своєї Альма-матер.

Візит науковців з Університету Індонезії (University of Indonesia)

10 жовтня у НУДФСУ відбулася зустріч із представниками Індонезійського університету (University of  Indonesia) Prof. Dr. Haula Rosdiana, M. Si. та Dr. Inayati.
Під час зустрічі було обговорено досвід України у проведенні реформ оподаткування тютюнових виробів. Оскільки, в Індонезії  недостатньо розвинена законодавча база щодо боротьби з тютюнопалінням. «У нашій країні спостерігається велика кількість курців, у їх числі діти 5-річного віку. Наше завдання розробити пропозиції для вирішення цих складних питань, опираючись на успішний досвід України», – зазначила Prof. Dr Haula Rosdiana, M. Si.
Гості з Індонезії залишилися задоволеними зустріччю та отриманими знаннями і висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю. «Ми дуже вдячні за співпрацю та надання інформації, яка буде надзвичайно корисна для підвищення ефективності податкової політики щодо тютюну в Індонезії», – підсумувала Dr. Inayati.
Варто зазначити, що для НУДФСУ дуже важливе налагодження співпраці з міжнародними партнерами у всіх сферах, тому що це забезпечить підвищення якості освітньої та наукової діяльності університету, а також посилить його міжнародну конкурентоспроможність.

Детальніше

Візит спів-президента Федерації «Обміни Франція-Україна» Жака Форжерона

Сьогодні, 28 вересня 2018 року о 10:00 відбулась зустріч студентів та керівництва Університету з спів-президентом Федерації «Обміни Франція-Україна» Жаком Форжероном та його дружиною.
Під час зустрічі відбувся виступ  Жака перед студентами, вручення диплому про проходження практики студентці 3 курсі ННІ права Оксані Давиденко, а також презентація її досвіду стажування у Франції влітку 2018 року.
У ході спілкування з гостями було вирішено продовжити співпрацю з деяких предметів діяльності, зокрема стажування професорів французьких закладів освіти в Університеті державної фіскальної служби України, стажування українських студентів у адвокатських, митних та інших закладах Франції, зокрема, Парижу. У перспективні також розглядалося питання стажування викладачів нашого університету у навчальних закладах Франції.
На завершення ректор університету Павло Володимирович Пашко ініціював тісну співпрацю з Федерацією у 2019 році.
«Головне – прагнення до нового», – закликав слухачів Жак Форжерон.

Детальніше