Положення про Літні школи

Програма роботи Літньої школи за напрямом «Фінтех».

Мета: Популяризація програми «Фінтех», як джерела знань, для рушійних змін.

Основні напрями:

  • профорієнтаційний, що передбачає ознайомлення бакалаврів з програмою Фінтех, , дає розуміння трансформації потреб ринку праці у фахівцях різних видів економічної і фінансової діяльності, утворенні нових професій;
  • ініціативність і підприємливість – формування уявлень про організацію, роботу, налагодження комунікації, організація спільних практико-орієнтованих форм взаємодії з провідними фахівцями, представницею фонду стартапів;
  • управління персональною ефективністю –формування навичок планування власної професійної діяльності, аналізу, оцінці, корекції власної професійної траєкторії, умінні керувати власним часом, будувати конструктивну комунікацію, алгоритмізацію аналітичних процесів самопізнання;
  • Інформаційно-технологічний – передбачає оволодіння сучасними інформаційними технологіями, навичками пошуку, обробки, збереження інформації, інтеграція сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у розв’язанні навчальних і професійних завдань;
  • навчально-професійний – передбачає організацію інтерактивного освітнього середовища побудованого на практико-орієнтованих заняттях, що проводяться у формі ділової гри «Життєвий капітал».

Завдання:

  1. Ознайомити здобувачів з програмою Фінтех.
  2. Через практичний досвід, з використанням інтерактивних технологій та методів роботи сформувати у студентів ставлення до фінансових технологій, як до бізнес-моделей у сфері фінансових послуг.
  3. Мотивувати бакалаврів до вступу в магістратуру за напрямом Фінтех.
  4. Заходи щодо реалізації завдань:

Тематичний план роботи Літньої школи за напрямом «Фінтех»

Напрямок ЛШВідповідальна особаТермін проведенняЧас проведенняПрограма
1.ФінтехТринчук В.В.

Житар М.О.

23.06.2110.00 – 14.00 група бакалаврів.1. Знайомство.

2. Радник ректора Зирянова О.Л.: ділова гра «Життєвай капітал».

24.06.2113.00 – 18.00 – група бакалаврів.13.00-14.00 підведення підсумків ділової гри, Зирянова О.Л.

Спікери:

1.     14.00 – 14.40: Лекція-вікторина «Основи фінансової грамотності» Коваленко Ю.М., професор кафедри фінансових ринків. 

2.     14.40 – 15.20: Професор кафедри фінансових ринків, Долінський Л.Б. «Ризик та дохід: можливості та загрози на фінансовому ринку» або «Управління фінансовими активами».

3.     15.30 – 16.10: Майстер-клас “Цифровізація в страховій галузі” Тринчук В.В, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та інвестицій УДФСУ, головний редактор наукового журналу “Страхові компанії та ринки”.

4.     16.10 – 16.50 Фонд стартапів, Е. Комарницька.

5.     17.30 – 18.00 підведення підсумків.

  1. Очікуваний результат:

По закінченню Літньої школи очікується підвищення рівня обізнаності та мотивації бакалаврів, заохочення до розробки стартапів у галузі фінансових технологій. Виявлення бажання до вступу бакалаврів у магістратуру за напрямом Фінтех.