Положення про Літні школи

Літня школа з іноземних мов «Enjoy studying!»

Університету державної фіскальної служби України

Інформація про захід:

Літня школа з іноземних мов орієнтована на реалізацію ідеї безперервного навчання шляхом професійної орієнтації слухачів, ознайомлення з різними спеціальностями; надання психолого-педагогічної допомоги у прийнятті рішення щодо професійного вибору та створення умов для готовності молоді до соціального, професійного і культурного самовизначення в цілому; розвиток життєвих навичок в умовах змін і передбачає гармонійне поєднання навчальної, виховної, спортивно-оздоровчої та культурно-масової діяльності.

Інтерактивна форма проведення літньої школи з іноземних мов максимально враховує індивідуально-психологічні та вікові особливості особистості слухачів, їх інтереси, життєвий досвід, бажання, духовні потреби, світогляд та дає можливість розвивати всі необхідні мовні навички та мотивувати досягнення найкращих результатів та гарантує поступовий мовний прогрес у комфортній атмосфері. Завдяки цікавій навчальній програмі слухачі з легкістю розвивають навички з 4-х видів мовленнєвої діяльності.

Навчання відбувається за комунікативною методикою, яка передбачає занурення слухачів у іншомовне середовище, що сприяє вільному використанню розмовної англійської (базової китайської) мови.

Повний опис програми:

Метою літньої школи з іноземних мов є створення сприятливих умов для неформального спілкування слухачів іноземною мовою; сприяння розвитку індивідуальних творчих здібностей та формуванню індивідуального стилю поведінки слухачів; підвищення рівня інтересу широкого кола слухачів до вивчення іноземної мови, сприяння формуванню пізнавальних та загально-лінгвістичних інтересів, розширення світогляду слухачів; поширення інформації про можливості навчання в університеті; розширення уявлень про професії різних профілів; отримання знань лінгвокраїнознавчого та професійного характеру.

У літній школі з іноземних мов реалізуються основні напрями діяльності: профорієнтаційний, навчально-професійний, комунікативного розвитку, інформаційно-технологічний, спортивно-оздоровчий – спрямований на зміцнення здоров’я учнівської молоді та розвиток навичок здорового способу життя, культурно-масовий, учнівсько-студентського самоврядування.

Завдання літньої школи з іноземних мов:

 – проведення профорієнтаційних занять для підвищення свідомості учнів при виборі професії;

– ознайомлення з особливостями професійної підготовки у закладі вищої освіти;

– формування загальних компетентностей, а саме: інноваційності, ініціювання змін, ініціативності, креативності, вміння досягати цілей, командної роботи, публічних виступів, самоменеджменту та ін.;

– початкове формування спеціалізовано-професійних компетентностей за різними спеціальностями;

– надання можливості спробувати себе у різних професіях.

Реалізація заходу:

Проходження навчання в літній школі з іноземних мов матиме довготривалий ефект від формування успішної, підготовленої до реального життя молоді, яка швидко адаптується до змін та викликів, здатна приймати ефективні рішення і втілювати їх на благо України.

Що потрібно для проведення заходу:

  1. Набір канцтоварів (30 шт.), маркери (30 шт.), ватман, клей, ножиці, надувні кульки (50 шт.)

Погодинний тематичний план роботи літньої школи

Дата

Час

Назва заходуВідповідальний за організацію заходу
29.0610:00-11:001.             Комунікативна гра «Знайомство»;

2.             Воркшоп «Welcome to our University»

Онучак Л.В.,

Пернарівська Т.П.

11:00-11:30Тімбілдинг           «Make up quotation»Пернарівська Т.П.
11:30 – 12:30Інтерактивна кіногодина «Inside out»Литвинська Т.Ю.
12:30 – 13:30Брейн-ринг «Знавець культури англомовних країн»Гужва Г.С.
30.0610:00-11:00Засідання Євроклубу на тему «Свята та традиції в країнах Європи»Волкова Л.В.
11:00-12:00Літературна прогулянка “Poems for the soul”Волкова Л.В.
12:00 – 14:00Культурологічна лекція «Віртуальна подорож містами Європи»Отуоньє Д.Ч.
01.0710:00-11:30Воркшоп «Китайське ієрогліфічне письмо: від древності до сучасності»Виговський І.П.
11:30 – 13:30Музично-танцювальний флешмоб «Happy summer»Чорна А.І.
13:30-14:00Вручення сертифікатів учасників літньої школи з іноземних мов «Enjoy studying!»Онучак Л.В.

 

Аудиторія охоплення: випускники шкіл (10-11 класи) та бакалаври (2-4 курс).

Очікувані результати:

Літня школа з іноземних мов сприятиме послідовному розвитку мовленнєвих компетентностей слухачів у говорінні, аудіюванні, читанні та письмі, а також формуванню та вдосконаленню лексичної, граматичної та фонетичної компетентностей.

Проведення занять на основі комунікативного підходу в умовах спілкування учасників заходу в режимі викладач-слухачі та слухачі між собою робить їх надзвичайно захоплюючими та пробуджує інтерес до активного спілкування іноземними мовами.

Організація інтерактивного навчання передбачає моделювання життєвих ситуацій, використання рольових ігор, спільне вирішення комунікативних завдань в рамках соціокультурного підходу, котрий передбачає тісну взаємодію мови і культури її носіїв.

По закінченню літньої школи з іноземних мов очікується, що слухачі зацікавляться вивченням мов та виявлять бажання навчатися в нашому Університеті.

Спілкуйтесь без будь-яких кордонів!

Вивчити мову з нами – легко і доступно. Ми допоможемо Вам знайти свободу спілкування і позбутися мовного бар’єру!