Увага! Повідомляємо про нові вакансії

 ОГОЛОШЕННЯ           На вакантну посаду завідувача кафедри інтелектуальних управляючих та обчислювальних систем Університету ДФС України запрошується доктор наук (кандидат наук) – за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки».             На вакантну посаду начальника центру навчальних інформаційних технологій та комунікацій Університету ДФС України запрошується спеціаліст відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра,

Початок

Кінець

 ОГОЛОШЕННЯ

          На вакантну посаду завідувача кафедри інтелектуальних управляючих та обчислювальних систем Університету ДФС України запрошується доктор наук (кандидат наук) – за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки».

 

          На вакантну посаду начальника центру навчальних інформаційних технологій та комунікацій Університету ДФС України запрошується спеціаліст відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

 

          На вакантну посаду заступника начальника центру навчальних інформаційних технологій та комунікацій Університету ДФС України запрошується спеціаліст відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *