![Найрозумніший першокурсник ННІ обліку, аналізу та аудиту Найрозумніший першокурсник ННІ обліку, аналізу та аудиту](https://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2016/11/img_2699-e1633083336644.jpeg)
Найрозумніший першокурсник ННІ обліку, аналізу та аудиту
Вже другий рік поспіль ми зустрічаємося з першокурсниками ННІ обліку, аналізу та аудиту на платформі ZOOM для того, щоб визначити хто з них «Найрозумніший першокурсник ННІ ОАА». Традиційно організаторами конкурсу є наукове товариство інституту.
Цього року відбір серед першокурсників пройшов на початку вересня, за результатами якого до другого туру пройшли 16 учасників. У фіналі змагалися: Гапонюк Дарія, Шабалюк Ольга та Сорока Катерина. Ми мали можливість спостерігати за зепеклою інтелектуальною боротьбою між студентками. Гра була інтригуючою.
Перемогу здобула студентка групи ОБ-20-3 Сорока Катерина.
Вітаємо дівчат і бажаємо достойно представити інститут на рівні Університету.