ДПУ поглиблює співпрацю з АРМА

ДПУ поглиблює співпрацю з АРМА

14 січня делегація у складі помічника ректора ДПУ Василя Чмелюка, завідуючої кафедри кримінальних розслідувань Навчально-наукового інституту  економічної безпеки та митної справи Олени Калганової та завідуючого навчальної лабораторії захисту економічної безпеки бізнесу та держави Сергія Мельника провели ряд робочих зустрічей з керівниками структурних підрозділів центрального апарату  Національного агенства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (далі –АРМА).

В ході зустрічі з начальником Управління правового забезпечення центрального апарату АРМА Антоном Чубенко досягнуто домовленостей щодо спільної роботи по розробці проєкту симулятивного тренінгу з питань міжюрисдикційного співробітництва у фінансових розслідуваннях. Також партнери Університету прийняли пропозицію стати співорганізаторами міжнародного форуму з питань економічної безпеки, який пройде в стінах ДПУ найближчим часом.

Зазначимо, що під-час зустрічі з керівництом управління персоналу АРМА прийнято рішення щодо спільної розробки курсів по підвищенню кваліфікації співробітників Національним агенства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Потрібно зауважити, що вищевказані проєкти будуть реалізовані в рамках меморандуму про співпрацю, що раніше був укладений між сторонами.

 

1 Comment

  • Корисно

    Ананьєва Ангеліна Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *