Відбудеться презентація послуг сервісних центрів МВС

  26 лютого в Конферец-комплексі УДФСУ відбудеться зустріч керівництва Регіонального сервісного центру МВС в Київській області з викладачами, студентами і курсантами університету, а також представниками громадськості міста і  Приірпіння. Під час зустрічі буде проведено навчальний семінар «Правила користування електронним водійським кабінетом», а також відбудеться презентація послуг сервісних центрів МВС, нових

Початок

Кінець

 

26 лютого в Конферец-комплексі УДФСУ відбудеться зустріч керівництва Регіонального сервісного центру МВС в Київській області з викладачами, студентами і курсантами університету, а також представниками громадськості міста і  Приірпіння.

Під час зустрічі буде проведено навчальний семінар «Правила користування електронним водійським кабінетом», а також відбудеться презентація послуг сервісних центрів МВС, нових онлайн-сервісів для кандидатів у водії та досвідчених кермувальників. Зокрема, йтиметься про новації в процедурі складання іспитів, обміну посвідчення водія, про можливість варифікації даних через Електронний кабінет для відображення посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу у застосунку «Дія» та про інші онлайн-можливості, що доступні через особистий кабінет водія.

Початок зустрічі: об 11:00

Місце: Конференц – комплекс Університету державної фіскальної служби України

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy