Привітання Антона Монаєнка з Днем податкової міліції

  Шановні офіцери, курсанти та працівники податкової міліції! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем податкової міліції! Ваша злагоджена робота захищає інтереси держави і суспільства, протидіє економічним правопорушенням та забезпечує економічну безпеку держави. Переконаний, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків та вмінню долати будь-які труднощі, нелегка, але почесна

Початок

Кінець

 

Шановні офіцери, курсанти та працівники податкової міліції!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем податкової міліції!

Ваша злагоджена робота захищає інтереси держави і суспільства, протидіє економічним правопорушенням та забезпечує економічну безпеку держави. Переконаний, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків та вмінню долати будь-які труднощі, нелегка, але почесна праця, принесе задоволення та бажані результати!

Бажаю вам принциповості, невичерпного оптимізму та енергії в повсякденній роботі. Нехай успіх супроводжує вас у всіх справах, а тепло та любов – у сімейному житті! Зичу міцного здоров’я та усіх гараздів!

Зі святом!

З повагою

в.о. ректора Антон Монаєнко 

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy