Щодо випусків магістрів!

  Шановні студенти та батьки! Університет державної фіскальної служби України (УДФСУ) проходить реорганізацію, відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2020 р. № 1518-р «Про утворення Державного податкового університету». Реорганізація супроводжується судовими процесами. Як наслідок, згідно з Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 22.12.2020, державним реєстраторам заборонили вчиняти

Початок

Кінець

 

Шановні студенти та батьки!

Університет державної фіскальної служби України (УДФСУ) проходить реорганізацію, відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2020 р. № 1518-р «Про утворення Державного податкового університету». Реорганізація супроводжується судовими процесами.

Як наслідок, згідно з Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 22.12.2020, державним реєстраторам заборонили вчиняти будь-які реєстраційні дії, приймати будь-які рішення щодо внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а також робити зміни, які стосуються безпосередньо УДФСУ. Саме тому, в державних реєстрах не відображено інформацію про зміну керівника університету, що унеможливило підписання документів про вищу освіту.

Зауважимо, що 18 лютого 2021 року, рішенням Шостого апеляційного адміністративного суду, вищезгадану заборону було скасовано. Наразі всі загрози випуску студентів усунуто. Проте, час необхідний для внесення змін до державних реєстрів, замовлення та виготовлення документів про освіту, складає декілька тижнів. Через це випуски здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня, заплановані на 23-26 лютого поточного року, вимушено переносяться на 2 тижні.

Перепрошуємо за ситуацію, яка склалася, та просимо віднестися до неї з розумінням!

З повагою

в.о. ректора Антон Монаєнко

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy