24 вересня в Податковому університеті буде проводитись планова вакцинація

Завтра, 24 вересня в Податковому університеті буде проводитись планова безкоштовна вакцинація. Щеплення від коронавірусу можуть зробити всі бажаючі, зокрема, науково-педагогічні працівники, співробітники та студенти (яким виповнилося 18 років). Вакцинація відбуватиметься у Медичному центрі Університету ДФС України (вул. Північна, 48) з 9:00 до 16:00 години. Доступні вакцини: Pfizer; CoronaVac. Запис на

Початок

Кінець

Завтра, 24 вересня в Податковому університеті буде проводитись планова безкоштовна вакцинація.
Щеплення від коронавірусу можуть зробити всі бажаючі, зокрема, науково-педагогічні працівники, співробітники та студенти (яким виповнилося 18 років).
Вакцинація відбуватиметься у Медичному центрі Університету ДФС України (вул. Північна, 48) з 9:00 до 16:00 години. Доступні вакцини:
  • Pfizer;
  • CoronaVac.
Запис на вакцинацію здійснюється сьогодні протягом дня за телефоном +380963887939 (Марина Кітченко).
Вакцинація є найбільш дієвим засобом протидії розповсюдженню та попередженню ускладнень коронавірусної хвороби COVID-19.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy