Інформація для вступників щодо конкурсного балу

Вступнику! Не можеш розібратися, що таке конкурсний бал і як його розрахувати? Тоді ця інформація саме для тебе! Конкурсний бал – це комплексна оцінка досягнень вступника, яка розраховується за результатами вступних випробувань та інших показників, що враховуються відповідно до Умов прийому на навчання до закладу вищої освіти та Правил прийому.

Початок

Кінець

Вступнику! Не можеш розібратися, що таке конкурсний бал і як його розрахувати? Тоді ця інформація саме для тебе!

Конкурсний бал – це комплексна оцінка досягнень вступника, яка розраховується за результатами вступних випробувань та інших показників, що враховуються відповідно до Умов прийому на навчання до закладу вищої освіти та Правил прийому.

Згідно з Правилами прийому до Університету державної фіскальної служби України в 2021 році конкурсний бал складається з:

  • балів Сертифікатів ЗНО;
  • балів за творчий конкурс (виключно на спеціальності «Фізична культура і спорт» та «Правоохоронна діяльність»);
  • балу атестата.

Важливо:

  • мінімальний конкурсний бал для допуску до конкурсного відбору на бюджет складає 125 балів. Мінімальний конкурсний бал для вступу на спеціальності 081 «Право», 292 «Міжнародні економічні відносини», 293 «Міжнародне право» складає 140 балів.
  • мінімальний прохідний бал з кожного предмету ЗНО на контракт становить не менше 100 балів;
  • результати ЗНО – складають 90% конкурсного балу;
  • найвищий коефіцієнт конкурсного балу присвоюється профільному предмету ЗНО;
  • конкурсний бал і прохідний бал – не одне і те ж! Прохідний бал – це мінімальна кількість балів, яку необхідно набрати вступнику, щоб вступити на обрану спеціальність до закладу вищої освіти.

Консультаційний центр з питань прийому на навчання (Проф Орієнтація):

068/073 619-3131

03.06@nusta.edu.ua

Приймальна комісія:

+38 (04597) 60-353

pr.usfsu@nusta.edu.ua

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy