Відбудуться вебінари для науковців з питань ефективного використання ресурсів наукометричної бази Web of Science

Наукова бібліотека Університету державної фіскальної служби України запрошує долучитися до безкоштовних вебінарів для науковців з питань ефективного використання ресурсів наукометричної бази Web of Science. Вебінари пройдуть на платформі WEBEX, для участі потрібно зареєструватися за відповідним посиланням. 6 липня 2021 Тема: Авторські ідентифікатори: Publons|ResearcherID, ORCID та інші Тези: Складнощі при пошуку

Початок

Кінець

Наукова бібліотека Університету державної фіскальної служби України запрошує долучитися до безкоштовних вебінарів для науковців з питань ефективного використання ресурсів наукометричної бази Web of Science. Вебінари пройдуть на платформі WEBEX, для участі потрібно зареєструватися за відповідним посиланням.

6 липня 2021

Тема: Авторські ідентифікатори: Publons|ResearcherID, ORCID та інші

Тези: Складнощі при пошуку робіт певного автора. Показники, що застосовуються для оцінки наукового доробку автора зокрема у Web of Science Core Collection (кількість статей, цитувань, h-index (індекс Гірша), beamplot. Підготовка звітів про публікаційну діяльність для науковця, відділу, установи. Порівняння функції і можливості авторських ідентифікаторів. Створення наповнення, застосування Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate, Google Scholar. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:

10:15–11:15 https://bit.ly/2TbDWrK

16:15–17:15 https://bit.ly/3qzsumi

8 липня 2021

Тема: Оновлений Journal Citation Reports.

Тези: 30 червня 2021 анонсовано вихід нового Journal Citation Reports: аналітичного інструменту на основі даних Web of Science Core Collection в якому можна детально проаналізувати видання для яких розраховується імпакт фактор Journal Impact Factor (JIF). На вебінарі розглянемо новий інтерфейс програми, основні показники, які можна визначити для видання, чому не розраховуєтьcя імпакт фактор для суто гуманітарних видань, що показує нова метрика Journal Citation Indicator (JCI), яку інформацію можемо отримати, як її зберегти. Як застосувати інструмент для підбору та оцінки видання для публікації власних результатів та для формування стратегії розвитку видання. І звісно про вартість публікації та де друкуватися езкоштовно. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:

10:15–11:15 https://bit.ly/3x1rwl5

16:15–17:15 https://bit.ly/35qVseq

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy