Запрошуємо студентів УДФСУ взяти участь у кейс-чемпіонаті від CASERS та Deloitte

Запрошуємо студентів Університету ДФС України взяти участь у п’ятому сезоні студентського кейс-чемпіонату «TAX YOUR BRAINS. Податкове моделювання R&D діяльності в Україні» від CASERS та Deloitte. Проєкт буде цікавий для студентів або випускників останніх курсів напряму фінанси, аудит, облік та оподаткування та інших економічних спеціальностей. Головне завдання кейсу —  допомогти іноземній

Початок

Кінець

Запрошуємо студентів Університету ДФС України взяти участь у п’ятому сезоні студентського кейс-чемпіонату «TAX YOUR BRAINS. Податкове моделювання R&D діяльності в Україні» від CASERS та Deloitte.

Проєкт буде цікавий для студентів або випускників останніх курсів напряму фінанси, аудит, облік та оподаткування та інших економічних спеціальностей.

Головне завдання кейсу —  допомогти іноземній компанії, що відкрила офіс в Україні, розібратися з фінансовим результатом, податком на прибуток та ПДВ відповідно до українського законодавства та проаналізувати доцільність застосування у діяльності компанії податкового режиму «Дія City».

Участь безкоштовна, умови:

  • брати участь можна індивідуально або в команді до 3 осіб;
  • брати участь можуть студенти та випускники останніх курсів.

Долучайтеся, щоб отримати:

  • досвід вирішення реальної бізнес-задачі;
  • можливість застосувати здобуті під час навчання знання на практиці;
  • можливість спілкування та консультації зі спеціалістом компанії під час вебінару та у кабінеті кейсу (у розділі «Запитання та відповіді»);
  • можливість на реальному проєкті розвинути свої hard-skills та soft-skills;
  • подарунки й запрошення на роботу в найбільшій консалтинговій компанії в Україні

Рішення кейсу приймаються до 25 липня 2021 року.

Більше деталей на головній сторінці конкурсу: https://bit.ly/3d8DVMc.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy