Склад Вченої ради

Ухвала Вченої ради Університету від 25.02.2021 “«Про результати роботи Навчально-наукового центру організації освітнього процесу»”

Ухвала Вченої ради Університету від 24.12.2020 “Про стан профорієнтаційної роботи та завдання з подальшої активізації довузівської підготовки”

Ухвала Вченої ради Університету “Про стан та перспективи розвитку дистанційного навчання в Університеті”

Ухвала Вченої ради Університету “Про інтернаціоналізацію освітньої діяльності Навчально-наукових інститутів, Факультету підготовки та підвищення кваліфікації працівників”

Ухвала Вченої ради Університету від 29.10.2020 “Про стан та перспективи підвищення кваліфікації в Університеті державної фіскальної служби України»

Ухвала Вченої ради Університету від 28.05.2020 “«Про роботу та перспективи розвитку Навчально-наукового центру інноваційних освітніх технологій та регіонального навчання»

Ухвала Вченої ради Університету від 18.06.2020 “Про результати перевірки готовності кафедр та структурних підрозділів до нового навчального року”

Ухвала Вченої ради Університету від 18.06.2020 “Про звернення до Міністерства фінансів України щодо перейменування Університету державної фіскальної служби України та надання йому статусу національного”

Ухвала Вченої ради Університету від 28.05.2020 “Про результати роботи та перспективи освітньо-інноваційного розвитку навчання іноземних громадян, співпраці з громадськими організаціями та інших форм міжнародної діяльності Університету в освітньому просторі”

Ухвала Вченої ради Університету від 30.04.2020 “Звіт про роботу Наукової бібліотеки за 2019 рік”

Ухвала Вченої ради Університету від 30.04.2020 “Про хід підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів та результати роботи відділу докторантури, аспірантури (ад’юнктури) на 2019/2020”

Ухвала Вченої ради Університету від “«Звіт про роботу Наукової бібліотеки за 2019 рік»”

Ухвала Вченої ради Університету від 26.03.2020 “Про підсумки наукової та науково-організаційної діяльності НДІ фіскальної політики в 2019 році”

Ухвала Вченої ради Університету від 26.03.2020 “Про результати роботи та перспективи освітнього, наукового та інноваційного розвитку Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції”

Ухвала Вченої ради Університету від 26.03.2020 “Про стан виховної роботи в Університеті державної фіскальної служби
України”

Відбудеться відкрите лекційне заняття з навчальної дисципліни «Державний фінансовий контроль»

12 квітня 2021 р. в групах ОБ-18-1, ОБД-18-2 на 4 парі (1310–1430) в MOODLE на платформі BigBlueBatton відбудеться відкрите лекційне заняття з навчальної дисципліни «Державний фінансовий контроль» на тему: «Оформлення результатів державного фінансового контролю та прийняття рішень за його наслідками». Відкриту лекцію буде проводити  к.е.н.,  доцент кафедри аудиту та економічного аналізу Білобровенко Тетяна Володимирівна. Запрошуються […]

В УДФСУ відбулося пробне ЗНО

В Університеті державної фіскальної служби України (далі – УДФСУ) відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – ПЗНО). Майже 300 охочих, щоб попрактикуватися та перевірити свої знання, відвідали заклад вищої освіти. Захід пройшов з дотриманням правил протиепідемічної безпеки, зокрема, всі учасники ПЗНО перебували в масках, мали при собі дезінфікуючі засоби та дотримувалися соціальної дистанції. Для того, […]

Відбулося перше заняття щодо роботи на платформі «ФІНСКАРГА»

У рамках реалізації Меморандуму про співпрацю між Університетом державної фіскальної служби України (далі – УДФСУ) та громадською спілкою «Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній» відбулося перше заняття з питань роботи на платформі «ФІНСКАРГА» щодо забезпечення розгляду скарг споживачів фінансових послуг. Участь у зустрічі взяли студенти-консультанти та викладачі навчально-практичної лабораторії «Юридична клініка» Навчально-наукового інституту права УДФСУ. […]

Студентка УДФСУ Ольга Кацан перемогла у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Студентка 4 курсу Навчально-наукового інституту гуманітарних наук Ольга Кацан перемогла у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі знань «Журналістика», який пройшов у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара. До організаторів надійшло понад 80 робіт здобувачів журналістських вишів України. Авторитетне журі поспілкувалося із 27 конкурсантами, які презентували 22 глибокі й цікаві дослідження.  Ольга Кацан успішно […]

Відбудеться День відкритих дверей в режимі онлайн!

Шановні вступники! Запрошуємо вас на День відкритих дверей в режимі ОНЛАЙН, який відбудеться 24 квітня 2021 року з 10:00!  Щоб стати гостем, учасником, а в подальшому і студентом найкращого закладу вищої освіти варто вже зараз почати здійснювати перші кроки до втілення мрій! 24 квітня під час відеоконференції кожен зможе почути відповіді на питання, які виникають […]

Дистанційне навчання в університеті продовжено до 10 травня

  У зв’язку із епідеміологічною ситуацією в Україні, спричиненою стрімким поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) та з метою створення безпечних умов освітнього процесу дистанційну форму навчання в Університеті державної фіскальної служби України продовжено до 10 травня. Таке рішення ухвалила адміністрація закладу за рекомендацією Тимчасової протиепідемічної комісії. Бережіть себе та близьких, адже головне – це ваша безпека!

З 1 вересня змінюється розмір плати за навчання

Повідомляємо, що з 1 вересня 2021 року відбудеться підвищення розміру плати за навчання для здобувачів вищої освіти 2018-2020 років набору, які навчаються за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб, згідно з укладеними договорами.  Підвищення розміру плати за навчання здійснюється на офіційно визначений рівень інфляції за 2020 рік згідно наказу № 219 від 11.02.2021 року, відповідно […]

В УДФСУ стартують курси з підвищення кваліфікації «Технологія розробки дистанційних курсів»

  В Університеті державної фіскальної служби України розпочинаються курси з підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників за темою «Технологія розробки дистанційних курсів», які проводить Навчально-науковий центр інноваційних освітніх технологій та регіонального навчання УДФСУ.  Початок курсів 19 квітня 2021 року. Тривалість навчання – 3 дні, обсяг – 38 год. Вартість курсів – 900 грн.  За детальною інформацією звертайтеся […]