ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Кафедра інтелектуальних управляючих та обчислювальних систем (ІУОС) створена 1.09.2003 року. Кафедра є структурним підрозділом Науково-навчального інституту інформаційних технологій та менеджменту, яка забезпечує проведення освітньої діяльності за 47 навчальними дисциплінами для студентів денної і заочної форм навчання першого (бакалаврського) та другого (магістерського) освітніх рівнів спеціальності 122 «Комп’ютерні науки». 

Освітньо-професійні програми:
Бакалавр: Інформаційні управляючі системи і технології (за галузями);
Магістр: Інформаційні управляючі системи і технології в економіці.

На базі кафедри ІУОС  у навчальний  процес впроваджується дві освітні міжнародні програми: Cisco Networking Academy  та  Oracle Academy, що значно розширює навчальні можливості для студентів та викладачів. Викладачі  кафедри мають статус інструкторів даних програм та право вручати сертифікати студентам, які успішно завершили спеціалізовані курси і підтвердити свої знання на іспитах.

Науково-дослідна діяльність кафедри здійснюється у напрямах: теоретико-методологічні основи комп’ютерних баз знань в економіці; методологія та технології моделювання бізнес-процесів в інформаційних управляючих системах; технології інтелектуального аналізу даних; засоби та технології кібербезпеки; методології та технології баз даних та знань; UML – методології та технології проектування інформаційних систем.

З 2008 року в Університеті ДФС України на базі кафедри ІУОС впроваджується  освітня програма Мережевої академії Cisco (англ. Cisco Networking Academy Program).  У 2008-2013 рр. програма показала свою ефективність при проведенні курсів підвищення кваліфікації ІТ-працівників середньої та вищої ланки ДФСУ (ДПАУ, ДПСУ). З 2012 року дана програма інтегрована у навчальний процес  підготовки бакалаврів за напрямом «Комп’ютерні науки».               

Міжнародна компанія Cisco Systems є світовим лідером в області інфокомунікаційних технологій, що радикально змінюють способи людського спілкування, зв’язку і спільної роботи. Cisco відома своїми розробками телекомунікаційного устаткування і наданням клієнтові комплексного рішення при організації мережевої інфраструктури за напрямками: мережі передачі даних, спільна робота, центри обробки даних і віртуалізація.

Компанія створила багаторівневу розгалужену освітню систему сертифікації інженерів з комп’ютерних мереж. Завдяки тому, що складання контрольних іспитів у цій системі дає можливість перевірити знання не тільки продукції Cisco, а й знання інфокомунікаційних технологій і протоколів, багато організацій, що  працюють на мережевому обладнанні інших фірм, визнають цінність професійних сертифікатів Cisco.

На сьогодні програма Академій Сisco пропонує широкий спектр курсів, частина яких інтегрується у навчальний процес кафедри ІУОС.
У програму дисципліни  “Комп’ютерні мережі” інтегрований модуль професійного курсу ССNA Сертифікований спеціаліст з мереж Сisco – “Вступ до  мережевих технологій” (викл., доцент Редич О.В.). Студенти мають можливіть отримати сертифікати-ваучери для знижок при складанні іспитів на промислові сертифікати. У вивченні дисципліни “Технології захисту інформації” застосовуються ресурси курсу ” Cybersecurity Essentials* (викл., доцент Антонюк А.О.Ю, доцент Ратушняк Т.В.).
У вивченні дисципліни “Об’єктно-орієнтоване програмування”, “Алгоритмізація і програмування”, “Теорія алгоритмів” застсоувуються ресурси курсу “Programming Essentials in C++” (ст.викл. Кожевніков І.Г., Воровченко Н.М.). Нижчаек показано прорфоліо курсів освітньої програми Ciscо Academy. Студенти, що навчаються на кафедрі  ІУОС мають можливість під час навчання пройти, і при умові успішного завершення, отримати сертифікати, що визнаються міжнародною спільнотою ІТ і  надають випускникам переваги при працевлаштуванні.

Для проглибленого вивчення  мережевих технологій  студенти можуть пройти спеціалізовані комп’ютерні курси, заняття на яких ведуть підготовлені у регіональних академіях Сisco інструктори, і які мають право на викладання і відкриття он лайн класів.  Можливе   викладання англійською мовою. Слухачі можуть вибирати інтерфейс курсів з однією із європейських мов за вибором. Слухачі реєструються на сайті Сіsco і мають доступ до широкого спектру навчально – методичного забезпечення..

ПЕРЕВАГИ КУРСІВ  СISCO

Програма Мережевих Академій Cisco (Cisco Networking Academy Program) діє з 1997 року. Більше 10000 Академій в 165 країнах світу дають студентам можливість комплексного підходу до навчання, який дозволяє отримати навички використання інфокомунікаційних технологій, що грають важливу роль в умовах глобалізації економіки. Академії Cisco є найбільшим віртуальним навчальним класом: на даний момент в Академіях одночасно навчається 1 млн. студентів.

 Програма підвищує конкурентоспроможність студентів на сучасному ринку праці та надає різноманітні можливості працевлаштування в області інфокомунікаційних технологій.  Відмінною рисою нашої Академії Cisco є те, що за короткий термін Ви маєте можливість отримати як фундаментальні знання, так і практичний досвід адміністрування обладнання Cisco. При цьому лекційні заняття проводяться як очно , так і дистанційно он-лайн у зручний для вас час. Всі заняття записуються і доступні на сайті Академії для перегляду в будь-який час. Практичні заняття на устаткуванні Сisco проводяться за узгодженим розкладому  навчальній лабораторії УДФСУ.

ORACLE Academy – це комплекс навчальних програм, матеріалів і ресурсів для навчання студентів передовим ІТ-технологіям, розробленим і підтримуваним корпорацією ORACLE. Це технології програмування, зберігання, обробки і управління великими обсягами інформації, а також різноманітні додатки для інформатизації бізнесу. Програма ORACLE Academy складається з трьох незалежних і різних за змістом підпрограм, призначених для різних категорій слухачів.

Корпорація Oracle пропонує набір навчальних курсів професійної освіти під загальною назвою «Міжнародна програма академічного партнерства ORACLE Academy». Навчальні програми призначені для учнів і викладачів коледжів і вузів. Використання цих методичних розробок в навчальному процесі забезпечує високу якість освіти, яке так необхідно сучасному студентові. Всі курси доступні лише англійською мовою.

В рамках програми ORACLE Academy пропонується:

  •  програмне забезпечення;
  •  навчальні програми;
  •  підручники для викладачів і студентів;
  •  технічна підтримка;
  •  навчання та сертифікація викладачів.

Вимоги до завершення курсу навчання Oracle Academy за певний час варіюються в залежності від обраного формату навчання. Ці вимоги з кожного навчального заходу доступні за посиланням з інформацією про захід в  Календарі подій. Щоб курс навчання Oracle Academy виявився максимально корисним для Вас, вас ознайомлять з очікуваннями і вимогами до слухачів, перш ніж реєструвати для участі в заході. Якщо у студентів або викладачів (програма розрахована в першу чергу на них)  будуть питання про необхідний рівень знань і навичок для курсу навчання, вони будуть мати можливість зворотнього зв’язку.

Сайт кафедри ІУОС: http://eriitm.nusta.edu.ua/

Сторінка кафедри ІУОС на FaceBook: https://www.facebook.com/groups/kiuos/

Академія Cisco каф. ІУОС на FaceBook: https://www.facebook.com/ciscoirpin/

Програма Oracle Academy каф. ІУОС: https://academy.oracle.com/ru/membership-summary.html

Профіль кафедри ІУОС на Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=mkDILFAAAAAJ&hl=uk

КАФЕДРА ЕКОНОМІЧНОЇ КІБЕРНЕТИКИ

Здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнями

бакалавр та магістр

Галузь знань  –   05 «Соціальні та поведінкові науки»

Спеціальність – 051 «Економіка»

Освітньо-професійна програма – «Економічна кібернетика»

 

Переваги освітньо-професійної програми

В сучасних умовах глобалізації економіки,  високої динамічності економічного середовища та ринкових умов, формування інформаційного суспільства, необхідність у фахівцях, що вміють аналізувати, прогнозувати, приймати за цих умов ефективні управлінські рішення різко зростає.

Мета освітньої програми: забезпечити підготовку загальних і професійних компетентностей, що спрямовані на здобуття знань в області розробки та впровадження інформаційних систем і технологій, економіко-математичного моделювання, прийняття оптимальних рішень в умовах невизначеності та ризику на підприємствах і в установах різних сфер діяльності та форм власності.

Для якісної підготовки майбутніх фахівців навчання здійснюється з використанням програмних продуктів: BPWin, Aris, MatLab+Simulink, Statistica, EViews, AnyLogic, Extend, VisualProlog, 1C, Парус, Python  та інші.

 Навчання проводиться у сучасних просторих комп’ютерних класах, обладнаних сучасними комп’ютерами та мережевими засобами.

Кафедра має навчально-наукову лабораторію «Штучний інтелект», на базі якої виконуються науково-дослідницькі проекти студентів та викладачів.

Наші студенти поєднують навчальну і науково-дослідницьку роботу, приймають участь у міжнародних науково-практичних конференціях, наукових семінарах, Всеукраїнській студентській олімпіаді з економічної кібернетики, а  також  в організаційно-виховних заходах ННІ інформаційних технологій та університету.

Рис2

Освітньо-професійна програма

 «Економічна кібернетика»

Передбачає вивчення таких дисциплін:

  • Адміністрування мережевих ресурсів та мережева безпека
  • Дослідження операцій
  • Економічна кібернетика
  • Економічна кібернетика ІІ
  • Електронний бізнес
  • Електронний документообіг
  • Інтелектуальний аналіз даних
  • Інформаційні системи в економіці та в діяльності підприємств
  • Інформаційні системи і технології в управлінні
  • Інформаційні технології в менеджменті
  • Інформаційні технології віртуальних підприємств
  • Комп’ютерний контролінг бізнес-процесів
  • Корпоративні інформаційні системи
  • Моделі економічної динаміки
  • Моделі управління ризиками
  • Моделювання економіки
  • Об’єктно-орієнтоване програмування
  • Основи штучного інтелекту та баз знань
  • Прогнозування соціально-економічних процесів
  • Системи прийняття рішень
  • Сучасні Інтернет – технології
  • Сховища даних та оперативний аналіз даних. Технологія OLAP
  • Технології та інфраструктура  Big Date
  • Технологія проектування та адміністрування БД і СД
  • Управління проектами інформатизації
  • Цифрова економіка

Сфери професійної діяльності  наших випускників:

  • інформаційно-аналітичні підрозділи Міністерства фінансів України, Державного казначейства України, державної системи органів фінансового контролю, Пенсійного фонду України;
  • інформаційно-обчислювальні центри банківської системи, промислових і торговельних підприємств, бюджетних установ;
  • навчальні заклади системи вищої та середньої спеціальної освіти;
  • спеціалізовані організації та фірми, що займаються розробкою і впровадженням віртуальних підприємств;
  • організації та фірми, що надають послуги з  моделювання та оптимізації економічних систем, прогностичного моделюванням економічних процесів;
  • керівники приватних фірм;
  • керівники підрозділів програмного забезпечення;
  • розробники та адміністратори баз даних;
  • керівники та виконавці ІТ – проектів;
  • розробники системи електронного документообігу.
  • економісти – аналітики банків, страхових компаній, рекламних агенцій, податкових інспекцій тощо.

Контактна інформація: www.nusta.edu.ua ,e-mail:  34.03@nusta.edu.ua, тел. кафедри:  (04597) 67-905, внутрішній – 13-15

Адреса: 08201, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Університетська, 31, ауд. В401, кафедра економічної кібернетики

Запрошуємо на навчання!

КАФЕДРА ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ І ТЕХНОЛОГІЙ

У січні 1997 р. на базі циклової комісії інформатики та обчислювальної техніки фінансово-економічного коледжу під керівництвом канд. техн. наук, доц. В. М. Антоненка створено кафедру інформатики та обчислювальної техніки, яку згодом реорганізовано в кафедру інформаційних систем і технологій. У 2000–2003 рр. кафедру очолював канд. фіз.мат. наук, доц. Ю. В. Яцишин.

У вересні 2003 р. відбувся поділ кафедри на кафедру інформаційних систем і технологій та кафедру адміністрування інформаційних ресурсів. Кафедру інформаційних систем і технологій очолював тривалий час канд. екон. наук, доц. В. А. Одинець. У вересні 2010 р. з кафедри виокремлено кафедру економічної кібернетики.

З 2020 р. кафедру інформаційних систем і технологій очолює НІЖЕГОРОДЦЕВ Владислав Олександрович — в.о. завідувача кафедри. кандидат педагогічних наук, доцент. Закінчив фізико-математичний факультет НПУ ім. М. П. Драгоманова з відзнакою. У 2014 році захистив кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти, у 2021 р. отримав вчене звання доцента кафедри. Сфера наукових інтересів: проблеми професійної освіти в умовах компетентнісного підходу, формування компетентностей в навчальному процесі, комп’ютерний моніторинг фахівців в умовах інформаційного суспільства, технології цифрового дизайну. Автор та співавтор 1 методичного та 4 навчальних посібників, співавтор галузевих стандартів вищої освіти; автор понад 100 наукових праць, зокрема і за профілем кафедри; учасник понад 50-ми міжнародних і всеукраїнських конференцій. Розробив навчально-методичне забезпечення та викладає низку дисциплін. 

Навчальний процес кафедри інформаційних систем і технологій забезпечено сучасними програмними продуктами, зокрема такими: «Галактика», «1СПідприємство», «Юрист плюс», «Ліга: Закон», «Парус-Підприємство», «Комп’ютерний аудит», «Medoc», «Projeсt Expert» тощо. Кафедра постійно працює над удосконаленням навчальних програм, поновленням методичних матеріалів, створенням електронних навчальнометодичних посібників. Кафедра тісно співпрацює з провідними ІТ – компаніями, українськими розробниками програмного забезпечення: «Інтелект-сервіс», ООО «Інститут Прикладних Систем», НПО «Поверхность МД», НТФ «Інтес» та іншими.

Кафедра інформаційних систем і технологій проводить для студентів, курсантів та жителів Приірпіння комп’ютерні курси: «Комп’ютер крок за кроком», «Технологія опрацювання даних у СУБД (Access, Visual Foxpro, мова запитів SQL)», «Інформаційне управління бізнес-проектами», «Парус-підприємство», «Інформаційні системи і технології в юридичній практиці», «Інформатика для юристів», «JavaScript», «Основи веб-дизайну», тощо.

Науково-педагогічний колектив кафедри бере активну участь в міжнародних та міжвишівських науково-практичних конференціях, написанні наукових статей, навчальних посібників, розробленні навчальних дисциплін. На кафедрі проводяться різноманітні комунікативні наукові заходи зі студентами, міжкафедральні наукові вебінари та семінари з тематики реалізації практичних проектів технологій цифрового дизайну, а майбутні науковці під керівництвом викладачів кафедри приймають участь у різноманітних науково-практичних конференціях, олімпіадах, тощо.

На кафедрі успішно працює наукове товариство студентів та студентський науковий клуб «Тег». Учасники клубу беруть активну участь у створенні сайтів та банерної реклами, розробці 3D турів та різноманітних цифрових проектів. 

В 2020 р. кафедра здійснила перший набір вступників за освітньо-професійною програмою «Технології цифрового дизайну» з підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки». У 2021р. здобувачів вищої освіти з цифрового дизайну в Навчально-науковому інституті вже налічувалося 48 осіб. 

Освітня програма підготовки «Технології цифрового дизайну» спрямована на професійну підготовку універсальних фахівців в області веб-дизайну – (розробці дизайну інтерфейсів сайтів, мобільних додатків, відео-ігор і інших цифрових продуктів); графічного дизайну -(створення яскравих візуальних образів, брендінгу і нових медіа); моушн-дизайну – (створення відеоконтенту для оформлення нових медіа, телевізійного ефіру, титрів в кіно, бізнес-презентацій в програмах Adobe After Effect, Adobe Premiere Pro, Cinema 4D, 3ds Max та інших).

У різні періоди завідувачами кафедри були: канд. техн. наук, доц. В. М. Антоненко, канд. фіз.-мат. наук, доц. Ю. В. Яцишин, канд. екон. наук, доц. В. А. Одинець, канд. пед. наук, доц. В. О. Ніжегородцев;  науково-педагогічними працівниками: канд. фіз.-мат. наук, доц. О. В. Поденежко, канд. пед. наук, доц. О. В. Гладченко, канд. фіз.-мат. наук, доц. Т. В. Ратушняк, канд. пед. наук, доц. В. О. Ніжегородцев, канд. техн. наук А. В. Шершньова, канд. пед. наук, доц. Т. О. Столярова, канд. техн. наук, доц. С. Д. Мамченко, канд. фіз.мат. наук, доц. Б. Д. Пацай, канд. фіз.-мат. наук, доц. А. І. Муніца, канд. фіз.-мат. наук, доц. М. Т. Дехтярук; старшими викладачами: Л. О. Солоп, О. І. Мостіпан, Л. В. Дубчак, В. Ю. Свириденко, Ю. М. Красюк, С. О. Новосельський, О. О.Коваль; завідувачами лабораторій: Л. І. Іванова, В. С. Солоп; асистенти: Т.В. Лаговська, А.Л. Михалевич.


Положення про кафедру інформаційних систем та технологій


Ми в  соціальній мережі Facebook : 

Контактні дані кафедри:

08201, Київська обл., м. Ірпінь,

вул. Університетська, 31,

кафедра ІСТ,

e-mail: 34.04@nusta.edu.ua,

тел.: 8(04597) 63161

Кафедра товарознавства та техногенно-екологічної безпеки була заснована у 1998 році у складі Українського фінансово-економічного інституту як кафедра безпеки життєдіяльності, охорони праці та техніки безпеки.
В 2006 році перейменовано у кафедру техногенно-екологічної безпеки. З 1 січня 2018 р. кафедру перейменовано у кафедру товарознавства та техногенно-екологічної безпеки.
Першим завідувачем кафедри був кандидат геолого-мінералогічних наук Скопіченко Ігор Михайлович. З 1999 р. по 2010 р. кафедру очолював доктор хімічних наук, професор Желібо Євген Петрович, який зробив вагомий внесок у її розвиток. З 01.09.2010 р. по 30.06.2015 р. професорсько-викладацький склад очолювала д.т.н., професор Гусятинська Наталія Альфредівна.
З 01 вересня 2015 року завідувачем кафедри є к.т.н., доцент Авраменко Наталія Леонідівна.

Наразі професорсько-викладацький склад кафедри здійснює підготовку бакалаврів за спеціалізацією «Товарознавство та експертиза в митній справі» спеціальності 076 Підприємництво, торгівля, біржова діяльність галузі знань 07 Управління та адміністрування.

181022 6573-

1 ряд – завідувач кафедри, к.т.н., доцент Н. Л. Авраменко; провідний фахівець О. М. Кочергін; завідувач лабораторії Н. І. Старинець; професор, к.е.н. С. Я. Цимбалюк;
2 ряд – доцент, к.пед.н. В. Г. Жданова, професор, д.х.н. Є. П. Желібо; професор, к.т.н. Т. М. Чорна, заступник завідувача кафедри, доцент, к.т.н. І. С. Сагайдак.

181022 6558-

Підготовка фахівців у сфері товарознавства та експертизи в митній справі спрямована на забезпечення реалізації митної політики України; здійснення цілеспрямованої діяльності з товарознавчої та інших експертиз, для запобігання порушенню митних правил, контрабанди при оформленні імпорту та експорту продукції різного походження; удосконалення митного регулювання зовнішньоекономічної діяльності; забезпечення своєчасного внесення в бюджет митних платежів.
Випускники за спеціалізацією «Товарознавство та експертиза в митній справі» можуть обіймати посади як в державних, так і в комерційних структурах, зокрема такі як: інспектор, фахівець митних лабораторій, агент з передачі вантажів на прикордонних станціях, фахівець з державних закупівель, експерт з зовнішньоекономічних питань, державний експерт, консультант (в апараті органів державної влади), радник (органи державної влади), консультант експертних організацій та наукових лабораторій, фахівець з контролю якості, митний брокер, фахівець транспортно-експедиційного відділу, товарознавець-експерт, фахівець-аналітик з дослідження товарного ринку, оцінювач та аукціоніст тощо. На кафедрі працюють: 1 доктор та 5 кандидатів наук, завідувач лабораторії та 2 провідних фахівці.

Кабінети викладачів: С326-а, С329, С331.
Кабінет завідувача: С330.

Лекційна аудиторія – Кабінет товарознавства: С277.
Кабінет безпеки життєдіяльності, охорони праці та цивільного захисту: С325.
Кабінет екології: С326.
Навчально-наукова лабораторія експертизи товарів: С327.
Препараторська навчально-наукової лабораторії експертизи товарів   С327-а
Кабінет товарознавства продовольчих товарів: С328.

Адреса: кафедра ТЕБ (корпус С), УДФСУ, вул. Університетська, 31,
м. Ірпінь, Київська обл., 08201.
Звۥязок: телефон /факс: (04597)–55516, внутр. 12-18, 13-99.
Е-mail: kafedra_teb@ukr.net34.05@nusta.edu.ua  

Facebook: https://www.facebook.com/groups/2249708912015204/

Відбувся візит Надзвичайного і Повноважного Посла Хорватії в Україні пані Аніци Джамич до Державного податкового університету

Сьогодні, 11 червня, відбулась робоча зустріч в.о. ректорки ДПУ Валентина Унинець-Ходаківська та Надзвичайного і Повноважного Посла Хорватії в Україні пані Аніци Джамич. В ході зустрічі сторони обговорили спільні проєкти по відбудові та реновації Університету. Ознайомилися з історією закладу освіти. Також, гостям була проведена екскурсія матеріально-технічною базою вишу. Пані Посол мала можливість оцінити масштаби руйнувань та […]

Делегація бізнес-місії Міжнародний штаб допомоги українцям (МШДУ) провела ряд зустрічей з лідерами міст Шверин, Штернберг і Вайтендорф (Німеччина)

Перша зустріч відбулась у Шверінському замку із заступником речника Шверіна Крістіаном Андерсом. Друга зустріч пройшла з бургомістром міста Штернберг Арміном Таубенхаймом та пані бургомістром Вайтендорфу Манею Будденхаген. Говорили про гуманітарну допомогу постраждалим від російської агресії регіоном та окремі проєкти. В.о проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та інвестицій Державного податкового університету Василь Чмелюк мав змогу […]

Василь Чмелюк у складі делегації Міжнародний штаб допомоги українцям (МШДУ) провів зустрічі з представниками бізнес-асоціацій міста Бидгощ

щодо налагодження співпраці та залучення фінансових інвестицій для відбудови Університету. «Саме польський народ першим підставив плече допомоги українцям у ці скрутні часи. Ми вдячні за прихисток наших громадян – у Бидгощі вони почуваються дійсно «як вдома». Ми відчуваємо вашу підтримку! Дякуємо за неї!», – наголосив Василь Чмелюк і додав, що переконаний, економіка наших країн в […]

Міжнародна зустріч з керівництвом польського університету

Делегація Міжнародного штабу допомоги українцям (МШДУ), до складу якої за дорученням в.о. ректора Державного податкового університету Валентини Унинець-Ходаківської долучився в.о. проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та інвестицій Василь Чмелюк, продовжує ділову місію та провела зутріч з керівництвом Університету «Вища школа економіки» (місто Бидгощ).   З польської сторони у зустрічі взяли участь Почесний консул України в […]
Всі новини та анонси

У Податковому розпочалася реєстрація на МКТ та МТНК для здобуття ступеня магістра

Майбутні МАГІСТРИ! Від сьогодні, 27 червня, до 18 липня (включно) Державний податковий університет проводить реєстрацію вступників для участі в магістерському комплексному тесті (МКТ) та магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК).   ПОРЯДОК ДІЙ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ Вступник на магістратуру у період з 27 червня до 18:00 18 липня 2022 року має надіслати на електронну адресу приймальної комісії Державного […]

25 червня випускники Податкового університету зберуться задля допомоги Альма-матер

25 червня 2022 року у Державному податковому університеті відбудеться розширене засідання правління Всеукраїнської Асоціації випускників та ветеранів НУДПСУ, організована за ініціативою Президента Асоціації. Унаслідок бойових дій, що точилися на території Ірпеня у березні цього року, Університет зазнав серйозних руйнувань. Повністю знищений адміністративний корпус, частково пошкоджено ще п’ять корпусів. Значних руйнувань зазнали чотири гуртожитки, в яких […]

МАЙБУТНІ МАГІСТРИ! Не пропустіть!

Уже завтра ви отримаєте відповіді на всі запитання разом з #ДПУ Як працює вступ 2022? Коли подавати документи? Не розібралися з особливостями цьогорічного вступу? Маєте безліч запитань, вагань і хвилювань – тоді завтра на 13:00 нічого не плануйте! Долучайтеся до онлайн спілкування та отримайте фахову консультаційну допомогу з перших вуст: Приймальна комісія та Консультаційний центр з […]

Зустріч випускників ДПУ!

Дорогі випускники! Нагадуємо! Зустріч випускників відбудеться  4 червня 2022 року. Місце зустрічі: Державний податковий університет,  площа перед  корпусом С, вул. Університетська,  31, м. Ірпінь. Реєстрація  з 10.00. Початок об  11.00  у конференцзалі корпусу К. Пропонуємо переглянути відеопослання рідній Альма-Матер від випускників”