Засідання атестаційної комісії з атестації педагогічних працівників

Засідання атестаційної комісії з атестації педагогічних працівників

Шановні педагогічні працівники!

Засідання атестаційної комісії з атестації педагогічних працівників Університету державної фіскальної служби України відбудеться відповідно до затвердженого графіка

18.10.2021 на 15.00.

19.10.2021 на 14.00.

20.10.2021 на 14.00.

в  аудиторії 224.

 

ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова атестаційної комісії

Університету державної фіскальної служби України

   А.МОНАЄНКО

(протокол засідання атестаційної комісії від 4.10.2021 № 1)

ГРАФІК проведення атестації педагогічних працівників УДФСУ

ПІБ Посада Дата проведення атестації
ННІ права
1. Жовталюк Галина Олексіївна Методист вищої категорії 18 жовтня 2021 р. на 15.00
2 Яремич Людмила Владиславівна Методист вищої категорії 18 жовтня 2021 р. на 15.00
Кафедра теорії, історії права і держави та конституційного права
3 Бинюк Наталія Михайлівна Завідувач навчальної лабораторії 18 жовтня 2021 р. на 15.00
Кафедра цивільного права та процесу
4 Павленко Тетяна Григорівна Завідувач навчальної лабораторії 18 жовтня 2021 р. на 15.00
Кафедра фінансового  права
5 Білько Тетяна Олександрівна Завідувач навчальної лабораторії 18 жовтня 2021 р. на 15.00
Кафедра кримінального права та кримінології
6 Зражевський Олександр Володимирович Завідувач навчальної лабораторії 18 жовтня 2021 р. на 15.00
Кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства
7 Білько Олександр Павлович Завідувач навчальної лабораторії 18 жовтня 2021 р. на 15.00
Навчально-науковий інститут обліку, аналізу та аудиту
8 Юр’єва Ірина Юріївна Методист вищої категорії 20 жовтня 2021 р. на 15.00
9 Зарицька Ольга Іванівна Методист вищої категорії 20 жовтня 2021 р. на 15.00
Кафедра економічної теорії
10 Теліщук Мирослава Миколаївна Завідувач навчальної лабораторії 20 жовтня 2021 р. на 15.00
Кафедра бухгалтерського обліку
11 Судак Діана Леонідівна Завідувач навчальної лабораторії 20 жовтня 2021 р. на 15.00
Кафедра управлінського обліку, бізнес-аналітики та статистики
12 Кравченко Віталій Вікторович Завідувач навчальної лабораторії 20 жовтня 2021 р. на 15.00
Кафедра  аудиту  та  економічного  аналізу
13 Кокуєва Людмила Миколаївна Завідувач навчальної лабораторії 19 жовтня 2021 р. на 15.00
Кафедра вищої математики
14 Чернобай Ольга Борисівна Завідувач навчальної лабораторії 19 жовтня 2021 р. на 15.00
15 Бащук Олена Юріївна Завідувач навчальної лабораторії 19 жовтня 2021 р. на 15.00
Кафедра фінансів імені л.л. тарангул
16 Ізуїта Олена Анатоліївна Завідувач навчальної лабораторії 19 жовтня 2021 р. на 15.00
Кафедра фінансових ринків
17 Муляр Юлія Олександрівна Завідувач навчальної лабораторії 19 жовтня 2021 р. на 15.00
Кафедра банківської справи та фінансового моніторингу
18 Гриневич Надія Миколаївна Завідувач навчальної лабораторії 19 жовтня 2021 р. на 14.00
Кафедра менеджменту
19 Корчак Тетяна Миколаївна Завідувач навчальної лабораторії 19 жовтня 2021 р. на 14.00
Кафедра митної справи
20 Іщук Михайло Анатолійович Завідувач навчальної лабораторії 19 жовтня 2021 р. на 14.00
Кафедра економіки підприємства
21 Ромащук Оксана Миколаївна Завідувач навчальної лабораторії 19 жовтня 2021 р. на 14.00
Кафедра  інтелектуальних управляючих та обчислювальних систем
22 Суховецька Людмила Петрівна Завідувач навчальної лабораторії 19 жовтня 2021 р. на 14.00
Кафедра  інформаційних систем і технологій
23 Солоп Вікторія Станіславівна Завідувач навчальної лабораторії 19 жовтня 2021 р. на 14.00
Кафедра товарознавства та техногенно-екологічної безпеки
24 Старинець Наталія Іванівна Завідувач навчальної лабораторії 19 жовтня 2021 р. на 14.00
Кафедра  філософії та політології
25 Верховцева Ірина Геннадіївна Завідувач навчальної лабораторії 19 жовтня 2021 р. на 14.00
Кафедра психології та соціології
26 Дешко Оксана Анатоліївна Завідувач навчальної лабораторії 19 жовтня 2021 р. на 14.00
Кафедра журналістики, української словесності та культури
27 Скуратівська Галина Віталіївна Завідувач навчальної лабораторії 19 жовтня 2021 р. на 14.00
Кафедра хортингу та реабілітації
28 Сухих Ірина Анатоліївна Завідувач навчальної лабораторії 19 жовтня 2021 р. на 14.00
ННЦ інноваційних освітніх технологій
29 Перехретенко Катерина Володимирівна Методист вищої категорії 19 жовтня 2021 р. на 14.00
30 Боримський Павло Антонович Завідувач навчальної лабораторії 19 жовтня 2021 р. на 14.00
Відділ організації виховного процесу та соціальних питань
31 Костевська Наталія Валеріївна Практичний психолог вищої категорії 19 жовтня 2021 р. на 14.00
32 Давиденко Наталія Василівна Практичний психолог вищої категорії 19 жовтня 2021 р. на 14.00
Відділ докторантури, аспірантури (ад’юнктури)
33 Скоромцова Тетяна Олександрівна Завідувач навчальної лабораторії 19 жовтня 2021 р. на 14.00
34 Пікуза Оксана Анатоліївна Завідувач навчальної лабораторії 19 жовтня 2021 р. на 14.00
ННЦ організації освітнього процесу
35 Колісна Ірина Миколаївна Методист вищої категорії 20 жовтня 2021 р. на 14.00
36 Зотенко Тетяна Максимівна Методист вищої категорії 20 жовтня 2021 р. на 14.00
37 Лазебна Олена Олександрівна Методист вищої категорії 20 жовтня 2021 р. на 14.00
38 Романенко Раїса Станіславівна Методист вищої категорії 20 жовтня 2021 р. на 14.00
39 Сидоренко Олексій Миколайович Завідувач НВ 20 жовтня 2021 р. на 14.00
40 Качур Ірина Володимирівна Завідувач  НМВ 20 жовтня 2021 р. на 14.00
Навчально-методичний відділ
41 Білобровенко Тетяна Володимирівна Методист вищої категорії 20 жовтня 2021 р. на 14.00
42 Коваль Алла Анатоліївна Методист вищої категорії 20 жовтня 2021 р. на 14.00
43 Пеліпенко Олена Вікторівна Методист вищої категорії 20 жовтня 2021 р. на 14.00
44 Пильник Тамара Іванівна Методист вищої категорії 20 жовтня 2021 р. на 14.00
Навчально-методичний центр забезпечення якості вищої освіти
45 Фурманюк Валентина Федорівна Начальник навчально-методичного центру 20 жовтня 2021 р. на 14.00
46 Мисько Валентина Ігорівна Методист вищої категорії 20 жовтня 2021 р. на 14.00
ФПППКППМ
47 Студинська Світлана Романівна Завідувач навчальної лабораторії ОРД 20 жовтня 2021 р. на 14.00
Кафедра адміністративного права і процесу та митної безпеки
48 Нога Наталія Миколаївна Завідувач навчальної лабораторії 20 жовтня 2021 р. на 14.00
Кафедра фінансових розслідувань
49 Фролов Олександр Павлович Завідувач навчальної лабораторії 20 жовтня 2021 р. на 14.00
Кафедра військової підготовки
50 Горбунова Лілія Олександрівна Методист вищої категорії 20 жовтня 2021  р. на 14.00
           

 Завідувач навчально-методичного відділу                     Ірина КАЧУР

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *