11-12 листопада 2017 р. на базі Львівського національного університету імені Івана Франка проводились XVI Всеукраїнські судові дебати з цивільного права та процесу ім. С. Дністрянського – один із перших дебатних турнірів в Україні, який впродовж 16 років збирає найперспективніших молодих цивілістів нашої держави. У цьогорічному змаганні за звання найкращого змагались студенти з таких ВНЗ, як Львівський національний університет імені Івана Франка, Тернопільський національний економічний університет, Національний університет «Львівська політехніка» та команда з Хмельницького ВНЗ.

Навчально-практичну лабораторію «Юридична клініка» ННІП Університету ДФС України на Всеукраїнському рівні представляли студенти 3 курсу – Козлова Вікторія та М’яч Валерія. Сам захід проходив у два етапи (півфінал та фінал), у кожному з яких розігрувалися різні фабули справ. Оцінювали вміння будувати та відстоювати свою позицію компетентні колегії суддів, серед яких були викладачі, діючі практики, а також судді міського, обласного суду та Верховного суду України. Усі команди проявили знання в сфері цивільного права та процесу, показали справжню командну гру та здивували своїми ораторськими здібностями, тож обрати переможця було справді важко. Наша команда пройшла у фінал. Боротьба була запеклою і дуже напруженою. Перемогу виборола команда з Львівського національного університету імені Івана Франка.

За результатами змагань наша команда зайняла 4 місце. Для участі вперше – це дуже хороший результат. Крім того, дівчата отримали неоціненний досвід, нові знайомства та можливість проявити себе, з чим кожна з команд-учасниць впоралась на відмінно.