Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року №1235-p цілісний майновий комплекс державної установи «Університет державної фіскальної служби України» передано до сфери управління Міністерства фінансів України.

Міністерство фінансів України – центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України.

Місія Міністерства фінансів полягає у фінансовому забезпеченні виконання державних функцій на основі виваженої бюджетної політики, створенні умов для стабільного розвитку економіки шляхом управління державними фінансами за принципами збалансованості, ефективності, неупередженості, цілісності, стійкості та прозорості.

Принципи роботи Міністерства фінансів:

  • відповідальність;
  • прозорість;
  • відкритість до діалогу;
  • забезпечення фіскальних потреб бюджету одночасно з створенням сприятливого бізнес-середовищ.

Під егідою Міністерства фінансів України та за підтримки Проектного офісу реформ Університетом державної фіскальної служби України та Національним університетом «Львівська Політехніка» запущено спільну освітню магістерську програму «Фінансові технології». Нова магістерська програма відкриє для студентів можливості подальшого працевлаштування в державних установах, страхових компаніях, банках, ІТ-компаніях, а також в міжнародних фінансових установах та операторах платіжних систем.