В Університеті ДФС України в рамках Літньої школи «ФінТех» провели  гру-тренінг «Життєвий капітал»

В Університеті ДФС України в рамках Літньої школи «ФінТех» провели гру-тренінг «Життєвий капітал»

23 червня в Університету державної фіскальної служби України в рамках Літньої школи за напрямом «Фінансові технології» провели  гру-тренінг «Життєвий капітал», під час якої студенти та всі бажаючі мали нагоду пограти у гру-тренінг «Життєвий капітал», а також дізнатися як правильно і раціонально управляти своїми фінансами.

Основна мета гри – покращити модель відносин з грошовим потоком і керувати ним з метою створення сімейного капіталу.

Під час гри-тренінгу учасники дізналися як ефективно використовувати різні життєві ресурси: час, досвід, знання, компетенцію, відносини, капітал та інші активи,отримали навички керування особистими і сімейними фінансами, навчилися швидко оцінювати свої можливості та приймати рішення, дізналися про особисту модель поведінки та усвідомили свої внутрішні бар’єри стосовно грошей.

Отже, якщо ви хочете навчитися розумно використовувати свої фінансові можливості, то запрошуємо вас вступати на освітню магістерську програму «Фінансові технології». Детальніше за посиланням: