Проведено семінар “Стоп корупція”

29.09.2021 ми разом з Кафедра фінансового права ННІ права Університету ДФС України та Відділ внутрішнього університетського контролю та боротьби з корупцією та членами НТСК кафедри фінансового права УДФСУ “Фінансовий юрист” долучились до науково-методичний семінару “Стоп корупція”.

На заході виступили:

1. Катерина Дацко – членкиня правління Асоціації юридичних клінік України, в. о. декана юридичного факультету Державного університету економіки і технологій та керівниця проєкту “Антикорупційний комплаєнс у вищій освіті: визначення ризиків до їх подолання”,
  2. Мошнін Андрій – Голова відділу внутрішнього університетського контролю та боротьби з корупцією,
  3. Новицькою Наталією – завідувач кафедри фінансового права УДФСУ,
  4. Сластьоненко Оксана – доцент кафедри фінансового права УДФСУ, відповідальна за НТСК кафедри фінансового права УДФСУ,
  5. Субіна Тетяна – заступник завідувача кафедри фінансового права УДФСУ
  6. Шолковою Тетяною – доцент кафедри фінансового права та завідувач НЛ “Юридична клініка”

На зустрічі ми обговорили про що цей проект та експерти відповіли на питання, що турбували студентів щодо корупційних ризиків.