Головний редактор

ЦИМБАЛ Петро Васильович, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, УДФСУ(Україна); 

Заступник головного редактора

РЯБЧЕНКО Юрій Юрійович, доктор юридичних наук, професор, УДФСУ (Україна); 

Відповідальний секретар

ОМЕЛЬЧУК Любов Василівна, кандидат юридичних наук, доцент, УДФСУ (Україна); 

Члени редакційної колегії

ВЛАСОВА Ганна Петрівна, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, Київський університет імені Бориса Грінченка (Україна);

ДРАГАН Олена Василівна, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, УДФСУ (Україна);

КАСЬЯНЕНКО Любов Михайлівна, доктор юридичних наук, професор, УДФСУ (Україна);

ЛИТВИН Наталія Анатоліївна, доктор юридичних наук, професор, УДФСУ (Україна);

МІРОШНІЧЕНКО Сергій Сергійович, доктор юридичних наук, доцент, УДФСУ (Україна);

МОНАЄНКО Антон Олексійович, доктор юридичних наук, професор, УДФСУ (Україна);

МУЛЯВКА Дмитро Григорович, доктор юридичних наук, професор, УДФСУ (Україна);

ТОПЧІЙ Василь Васильович, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, УДФСУ (Україна);

ЧЕХОВСЬКА Ірина Василівна, доктор юридичних наук, професор, УДФСУ (Україна);

ЧОРНОУС Юлія Миколаївна, доктор юридичних наук, професор, НАВС (Україна);

БАЛАН Олег Іванович, доктор юридичних наук, професор, Академія Публічного Управління Республіки Молдова (Молдова);

ПАРТЕНАДЗЕ Омар Асланович, доктор права, професор, Батумський Державний університет ім. Шота Руставелі (Грузія);

СІВЕЦ Сергій Михайлович, кандидат юридичних наук, доцент, Інститут правових досліджень Національного центру законодавства і правових досліджень Республіки Білорусь (Білорусь).

До друку приймають статті, що відповідають наступним вимогам

  1. Авторські рукописи мають бути оформленими відповідно до державних стандартів і відповідати вимогам Постанови ВАК України №7-05/1 від 15.01.2003 р.:

«…приймати до друку лише наукові статті, які мають такі необхідні елементи: постановка проблеми у загальному вигляді та її зв’язок із важливими науковими чи практичними завданнями; аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв’язання даної проблеми і на які спирається автор; виділення невиділених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується означена стаття; формулювання цілей статті (постановка завдання); виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів; висновки з даного дослідження і перспективи подальших розвідок у даному напрямі». Вказані елементи не виділяються рубриками по тексту рукопису.

Стаття має мати наступні структурні елементи, що послідовно виділяються по тексту: вступ, мета статті (формулюється одним реченням); постановка проблеми; аналіз останніх досліджень і публікацій; виклад основного матеріалу; результати дослідження; висновки.

  1. 2. Папір формату А4. Параметри сторінки: верхній і нижній береги – 20 мм, лівий – 30 мм, правий – 15 мм; шрифт – Times new roman, 14 pt.; інтервал між рядками – 1,5.
  2. Обсяг авторських рукописів – не менше 0,5 д.а., наукових повідомлень, рецензій тощо – до 7 стор. (список використаних джерел, анотації, ключові слова у зазначеному обсязі не враховуються)
  3. Посилання на джерела необхідно робити по тексту у квадратних дужках із зазначенням номерів сторінок відповідно джерела. Наприклад, [1, с. 12]. Список використаних джерел подається наприкінці статті в алфавітному порядку або в порядку згадування відповідно до стандартів бібліографічного опису.

Переважна частина джерел має відображати сучасний стан наукових досліджень та бути не давнішою 3–4 років (статті із журналів з високим індексом впливовості та базові монографії, що мають DOI, який наводиться через пробіл після бібліографічного опису джерела). Перевагу слід надавати першоджерелам, включеним до Web of Science або Scopus.
Додатково слід оформити бібліографічний опис згідно вимог Міжнародного стилю оформлення OSCOLA (транслітерований).

  1. Стаття повинна містити наступні елементи: номер та назву спеціальності, УДК, ORCID автора, назву статті, анотацію та ключові слова українською, російською та англійською мовами. Обсяг анотації становить не менше 3000 знаків.
  2. 6. Рукописи, що не відповідають вказаним вимогам редакція не розглядатиме з метою публікації.

ПОРЯДОК ПОДАННЯ СТАТТІ

Для опублікування статті у черговому випуску автор повинен надіслати електронною поштою на адресу редакції журналу in_yur_visnuk@ukr.net:

  1. авторську довідку (інформацію про автора, яка наводиться українською, російською та англійською мовами. Зразок авторської довідки розміщено на інтернет-сторінці журналу);
  2. статтю у форматі MS Word 97-2003 (doc);
  3. відскановану електронну копію підтвердження сплати редакційного збору (направляється після отримання відповіді від редакції журналу щодо прийняття статті до друку);
  4. для осіб, які не мають наукового ступеня, – відскановану рецензію, за підписом особи, що має науковий ступінь, та належним чином засвідчену (рецензія засвідчується установою, яка є зовнішньою по відношенню до Університету ДФС України та до установи, у якій працює автор).
  5. файли слід називати за наступним зразком: Іванов_Інформація_про_автора, Іванов_стаття, Іванов_квитанція, Іванов_рецензія.
  6. оплата редакційного збору проводиться після отримання автором підтвердження від редакції про прийняття статті до друку.

Поштова пересилка журналу авторам здійснюється за рахунок отримувача авторського примірника. 

Інформація щодо реквізитів для сплати організаційного внеску направляється автору разом із підтвердженням від редакції про прийняття статті до друку. 

Відповідальність автора:

Автор несе відповідальність за зміст статті.

Автор підтверджує, що в матеріалах статті не містяться відомості, заборонені до опублікування, і тому стаття може бути надрукована у відкритому друці.

Автор підтверджує, що надані матеріали раніше не публікувалися і не передавалися до інших видань, а також містять достовірну інформацію.

Автор підтверджує, що надані матеріали не порушують авторські права інших авторів.

Розміщення матеріалів:

Повнотекстові версії номерів журналу та правила для авторів представлені за адресою: www. nusta.edu.ua

Публікація рукописів у журналі платна. Вартість публікації у друкованому виданні обсягом 0,5 друк. арк. – 500 грн. У разі перевищення зазначеного обсягу публікації доплата здійснюється пропорційно.

Для науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії Університету ДФС України вартість публікації знижено.

Реквізити для сплати:

Одержувач: Університет ДФС України

ЄДРПОУ: 40233365

Рахунок: № UA858201720313251004202093609 в ДКСУ м. Київ

Обрати опцію за участь у конференції або будь яку іншу (за спортивні послуги, за факультатив)

Призначення платежу (вказується обов’язково): П.І.П. автора статті, публікація статті у фаховому виданні «Міжнародний юридичний вісник»

Після сплати необхідно ОБОВ’ЯЗКОВО направити на електронну адресу редакції in_yur_visnuk@ukr.net  підтвердження про оплату (сканована копія квитанції або скріншот платежу).

Оплата проводиться після отримання автором повідомлення про прийом статті до друку. Автор подає редакційній колегії електронною поштою скановану копію платіжного документа. Без його наявності стаття не буде надрукована.

Дякуємо співпрацю!