Проректор з питань підготовки кадрів податкової міліції

ЧМЕЛЮК

Василь Васильович

Проректор з питань підготовки кадрів податкової міліції – начальник Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

Народився 9 червня 1982 року у місті Хмільник, Вінницької області.

Освіта:

• з 1999 року по 2003 рік навчався в Національній академії ДПС України та здобув кваліфікацію юриста за  спеціальністю «Правоохоронна діяльність»;
  • у 2015 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України, отримав кваліфікацію магістра з державного управління;
  • у 2019 році завершив навчання в Університеті державної фіскальної служби України за спеціальністю 071 «Облік та оподаткування» за освітньо-професійною програмою підготовки здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня «Судово-економічна експертиза у фінансових розслідуваннях».

З 2003 по 2007 рік проходив службу в оперативних підрозділах податкової міліції.

У 2007 році призначений на посаду начальника курсу Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Національного університету ДПС України.

У 2015-2016 роках виконував обов’язки заступника начальника Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції з режиму та стройової частини.

У 2016 році призначений на посаду виконуючого обов’язки начальника Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Університету ДФС України, а з  2017 році призначений на посаду начальника Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Університету ДФС України.

З жовтня 2017 по січень 2018 року виконував обов’язки заступника начальника Управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС в Донецькій області

У 2014 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеню кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право на тему «Адміністративно-правові засади дозвільної діяльності місцевих органів виконавчої влади». Є автором понад 20 наукових та методичних праць

У 2009 році нагороджений нагрудним знаком «Відмінник податкової міліції». У 2012 році нагороджений відзнакою «За бездоганну службу в податковій міліції» ІІІ ступеня. У 2017 році нагороджений  грамотою Антитерористичного центру при Службі безпеки України за участь в Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

У 2018 році нагороджений:

• відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції»;
  • подякою в.о. Голови ДФС України.

У 2019 році нагороджений подякою в.о. Голови ДФС України.

Кандидат в майстри спорту з військово-спортивного багатоборства.

Графік прийому: середа з 15.00 до 17.00

Тел.: (045-97) 60-447