Збірник матеріалів науково-практичного круглого столу  «Оподаткування та економічна безпека держави в епоху діджиталізації»

Збірник матеріалів науково-практичного круглого столу «Оподаткування та економічна безпека держави в епоху діджиталізації»

23 лютого 2018 року у  Конференц-комплексі УДФСУ відбулося засідання Науково-практичного круглого столу «Оподаткування та економічна безпека держави в епоху діджиталізації».  Захід присвячено 15-річчю Навчально-наукового інституту економіки, оподаткування та митної справи.

Під час заходу відбулося урочисте підписання Меморандуму про партнерство і співробітництво між ВГО «Спілка ветеранів митної служби України» та Університетом ДФС України.

Дякуємо вельмишановним організаційному комітету та авторам тез доповідей за активну участь та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Програма круглого столу

Збірник матеріалів круглого столу