Чемпіонат України з перетягування канату

26.05.18 Збірна команда Національного Університету Державної фіскальної служби України взяла участь у Чемпіонаті України з перетягування канату (ІІІ рангу), змагання проводилися у м. Київ, Національний комплекс ” Експоцентр України серед 9 жіночих, та 12 чоловічих команд. Збірна команда УДФСУ виборола 2 месце серед студентських команд і 4 місце серед дорослих збірних.

Дівчата показали високий рівень підготовки, злагодженості та командної роботи.
Результатом тривалої та наполегливої роботи на багатьох змаганнях нашої команди стало вручення Президентом Федерації Найсильніших атлетів України Володимиром Кібою нашим дівчатам звання кандидатів у майстри спорту з перетягування канату .

Склад збірної команди УДФСУ:
(Курсантки ФПМ ІІ-ІІІ курс)
Прокопчук Світлана
Непийвода Аліна
Ролінська Світлана
Мельничук Богдана
Боревич Євгенія
Романюк Анна
(Студентки ННІ ОАА ІІ курс)
Нестерчук Катерина
Залокоцька Вікторія

Тренер збірної команди НУДФСУ майор податкової міліції, майстер спорту України Олена Володимирівна Буток