Круглий стіл у форматі конкурсу наукових робіт з податкової проблематики для студентів та молодих вчених Університету державної фіскальної служби України

8 червня 2018 року в Національному університеті державної фіскальної служби України Радою молодих вчених спільно з Благодійним фондом «Майбутнє країни» був проведений круглий стіл у межах конкурсу наукових робіт з податкової проблематики для студентів та молодих вчених Університету державної фіскальної служби України (далі – Конкурс).

Конкурс організовано з метою залучення молодих учених та талановитої студентської молоді до осмислення актуальних проблем податкової політики України.

На круглому столі були присутні: ректор НУДФСУ, д.е.н., професор Пашко П.В., перший проректор з навчальної та методичної роботи НУДФСУ, д.е.н., професор Шевчук О.А., проректор з наукової роботи НУДФСУ, д.ю.н., професор Цимбал П.В., директор благодійної організації «Благодійний фонд «Майбутнє країни» Котушенко М. А., члени благодійної організації «Благодійний фонд «Майбутнє країни» Горбуненко О. І. та Віценко Н.І., директор Навчально-наукового інституту обліку, аналізу та аудиту, д.е.н., професор Мацелюх Н.П., завідувач кафежри аудиту та економічного аналізу, д.е.н., професор Лісовий А.В., завідувач кафедри бухгалтерського обліку, д.е.н., професор Осмятченко В.О., професор кафедри техногенно-екологічної безпеки, д.тех.н., професор Желібо Є.П., голова ради молодих вчених НУДФСУ, к.е.н., доцент Мискін Ю.І. та учасники конкурсу.

Нагадаємо, що Конкурс проводився у двох номінаціях: «Молоді науковці» та «Обдарована студентська молодь».

У номінації «Молоді науковці» свої роботи представили:

• Лисеюк Андрій Миколайович (ад’юнкт – (старший інспектор) кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції) – «Фіскальні наслідки та шляхи подолання функціонування тіньової економіки в Україні»;
  • Мартиненко Валентина Віталіївна (заступник директора Навчально-науковго інституту обліку, аналізу і аудиту, к.е.н., доцент) – «Пряме оподаткування та напрями його оптимізації в Україні»;
  • Олійник Вікторія Сергіївна (асистент кафедри бухгалтерського обліку Навчально-науковго інституту обліку, аналізу і аудиту) – «Вектори пільгового оподаткування в умовах реформування кримінально-виконавчої системи України»;
  • Сидоренко Олексій Миколайович (завідувач навчального відділу, доцент кафедри обліково-аналітичних баз знань Навчально-науковго інституту обліку, аналізу і аудиту) – «Система податкового контролю як фактор забезпечення економічної безпеки держави»;
  • Чурута Іван Михайлович (аспірант кафедри аудиту та економічного аналізу Навчально-науковго інституту обліку, аналізу і аудиту) – «Поліпшення інвестиційного клімату України шляхом реформування податкової системи»;
  • Шевчук Сергій Васильович (докторант, доцент кафедри фінансових ринків Навчально-наукового інституту фінансів, банківської справи, к.е.н.) – «Податкове стимулювання інвестиційно-інноваційної діяльності в Україні».

У номінації «Обдарована студентська молодь» свої роботи представили:

• Богдан Святослав Володимирович (студент 5 курсу Навчально-науковго інституту обліку, аналізу і аудиту) – «Обліково-аналітичне забезпечення управління ризиками податкового консультування»;
  • Дудник Лілія Романівна (студентка 3 курсу Навчально-наукового інституту фінансів, банківської справи) – «Оподаткування грального бізнесу в Україні»;
  • Проценко Олександр Ігорович (студент 3 курсу Навчально-науковго інституту економіки, оподаткування та митної справи) – Державне стимулювання комерціалізації технологічних інновацій: фіскальний аспект»;
  • Саламаха Юлія Вікторівна (студентка 4 курсу Навчально-науковго інституту фінансів, банківської справи) – «Значення податкової оптимізації та ухилення від сплати податків для економіки України»;
  • Хмилівський Максим Вікторович (студент 2 курсу Навчально-науковго інституту обліку, аналізу і аудиту), Процишин Вадим Вікторович (студент 2 курсу Навчально-науковго інституту обліку, аналізу і аудиту) – «Адміністрування податку з доходів фізичних осіб».

За рішенням організаторів для забезпечення об’єктивності у визначенні переможців Конкурсу наукових робіт останні передаються для оцінки експертам, після чого 1 вересня 2018 на Дні знань у Національному університеті державної фіскальної служби України відбудеться підбиття підсумків Конкурсу та нагородження переможців.