Ректор університету Павло Пашко та директор НДЕКЦ МВСУ Микола Малярчук підписали угоду про співпрацю

Ректор НУДФСУ Павло Пашко та директор Київського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Міністерства внутрішніх справ України (далі – НДЕКЦ МВСУ) Микола Малярчук підписали угоду про співпрацю та окреслили основні напрямки спільної діяльності, а саме:

• обмін інформацією за видами діяльності сторін;
  • підвищення кваліфікації та стажування судових експертів;
  • забезпечення участі співробітників НДЕКЦ МВСУ у навчальному процесі;
  • організація спільних науково-комунікативних заходів із залученням практичного аспекту необхідного для усвідомлення важливості та цінності майбутньої професії.

Сторони угоди уже затвердили ряд заходів, що відбудуться найближчим часом. «Ми з керівництвом університету домовилися про проведення екскурсій для ваших студентів на території експертно-криміналістичного центру та запланували семінар-практикум для бажаючих досліджувати трасологічну експертизу», – зазначив Микола Малярчук.

Варто зазначити, що підписання угоди про співпрацю відбулося за сприяння кафедри кримінального процесу та криміналістики ННІ права.