Студенти привезли до НУДФСУ чергові перемоги

Студенти Навчально-наукового інституту фінансів, банківської справи Національного університету державної фіскальної служби України успішно взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фінансова безпека». Захід, який відбувся в Україні вперше, пройшов у Черкаському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університет банківської справи». Участь в олімпіаді взяли 40 здобувачів вищої освіти з різних куточків країни.

Учасники змагань мали можливість отримати максимально 100 балів у складних випробуваннях, а саме: тестові завдання – 15 балів; письмове теоретичне питання творчого характеру – 15 балів; логіко-орієнтоване завдання – 30 балів; кейс – 40 балів).

За підсумками олімпіади, Юлія Саламаха виборола ІІІ призове місце. Також, грамотою призера Олімпіади за ґрунтовні знання теорії фінансової безпеки відзначено Артема Білоруса, а Інну Кобзар – сертифікатом учасника Олімпіади.

Університет пишається своїми студентами та бажає нових перемог!