Відбулися урочистості, з нагоди Дня юриста та 24 річниці створення ННІ права

8 жовтня 2019 року в актовій залі Університету відбулися урочистості, з нагоди Дня юриста та 24 річниці створення ННІ права.

Визначною подією для кафедри кримінального права та кримінології  стало вручення директором ННІ права В.В.Топчієм Диплому за перемогу в номінації “Краща кафедра ННІ права 2019 року ” на основі рішення Вченої ради ННІ права від 02.10.2019 р. №3.

Протягом року викдадачі кадедри приймали активну учать у наковій роботі, про що свідчить достатня кількість опублікованих наукових статей, виданих монографій, навчальних посібників та підручників. За плідну роботу представники кафедри були нагороджені дипломами, грамотами, подяками від провідних установ, таких як : Головне управління Національної поліції в Київській області, Союз юристів України, Ірпінська міська рада та інші.