Кафедрою кримінального права та кримінології було проведено Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Становлення кримінального права України: теорія і практика»

31 жовтня 2019 року кафедрою кримінального права та кримінології було проведено Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Становлення кримінального права України: теорія і практика».

До участі у конференції було подано більше 60 тез доповідей.

Під час роботи конференції обговорювалися такі актуальні напрямки, як: стан та розвиток кримінальної політики в Україні на сучасному етапі; особливості процесу законотворчості в сфері кримінального права; сучасний стан вітчизняного кримінального права; кримінально-правове забезпечення охорони прав і свобод людини і громадянина, суспільних і державних інтересів в умовах глобалізації; кримінальне право України в міжнародному вимірі.

Автори найбільш цікавих та актуальних доповідей були відзначені дипломами за перше, друге та третє місце.