Доцент кафедри психології та соціології Войтенко Олена Василівна представила кафедру психології та соціології Університету ДФС України на Міжнародній конференції

Минулого тижня доцент кафедри психології та соціології Войтенко Олена Василівна представила кафедру психології та соціології Університету ДФС України на Міжнародній конференції у турецькому місті Стамбул: «6th EUROKD International Conference: Education, Psychology, and Behavioral Science», – із доповіддю про результати дослідження регулятивних функцій пам’яті в процесі літературної творчості «The functioning of memory as the basis of literary creation». Це новий досвід, що дає нові можливості, наповнює енергією, надихає на розвиток і пошук нових ідей! Рекомендуємо всім колегам http://eurokd.com/conference/cl.