Студенти УДФСУ успішно пройшли гру CIMA Business Game!

Карантин не є перепоною для всебічного професійного зростання та розвитку студентів Університету державної фіскальної служби України! В рамках проекту, ініційованого міжнародною професійною організацією CIMA, партнером Університету ДФС України, було проведено гру «CIMA Business Game», в якій взяли участь студенти ННІ обліку, аналізу та аудиту, і показали найкращі результати!

«Гра «CIMA Business Game» – заснована на матеріалах компанії Макінтош Грант (Україна) бізнес-гра, яка моделює реальні проблеми, що постають перед сучасним бізнесом. Це – чудова можливість перевірити свої професійні навички, здобуті під час навчання, та «сісти у крісло керівника», щоб приймати рішення, від яких залежить успіх твоєї компанії на ринку», – діляться своїми враженнями від гри учасники.

Отримані студентами сертифікати є свідченням високого рівня розуміння бізнес-процесів та навичок фінансового аналізу.

Висловлюємо щиру вдячність CIMA за підтримку молоді та її всебічний розвиток!