Кафедра податкової політики активно прийняла участь у I Молодіжному податковому конгресі

Викладачі кафедри податкової політики та студенти ННІ економіки, оподаткування та митної справи активно прийняли участь у І МОЛОДІЖНОМУ ПОДАТКОВОМУ КОНГРЕСІ, що пройшов 20 травня. Метою Конгресу було забезпечення відкритої комунікація між досвідченими податківцями та новим поколінням інтелектуальної та ділової еліти країни, формування кадрового потенціалу для дослідницької, виробничої, адміністративної і підприємницької діяльності. Під керівництвом професорсько-викладацького колективу кафедри податкової політики , студентами було подано 14 тез доповідей, які надруковані у збірнику тез, що був виданий по результатах І МОЛОДІЖНОГО ПОДАТКОВОГО КОНГРЕСУ. Через велику активність молодих науковців, збірник тез  нарахував 1347 сторінки. Також в рамках І МОЛОДІЖНОГО ПОДАТКОВОГО КОНГРЕСУ відбувся всеукраїнський конкурс під назвою «ПОДАТКИ ЗАРАДИ ДОБРОБУТУ», в результаті якого студенти ННІ ЕОМС під керівництвом викладачів кафедри отримали призові місця із сертифікатами. Три роботи було подано на конкурс «Ідей та пропозицій». Найбільш активно проявили себе студенти під науковим керівництвом д.е.н, професора В.О.Осмятченка, к.е.н., доцента Т.В.Тучак, старшого викладача Т.А.Калити. Отже, кафедра податкової політики працює з молоддю, наставляючи і спрямовуючи її до наукових пошуків та саморозвитку!