Участь ННІ ІТ в Міжнародному фестивалі «Студентська республіка 2020»

22 серпня відбулося урочисте відкриття Міжнародної програми «Cтудентська республіка», в якій взяли участь студенти нашого інституту.
Відкриття було вражаюче! Голосна музика, багато студентів з різних областей, запрошені поважні гості.
З словами вітання, а також з установчою доповіддю виступив організатор та голова Студентської республіки.
Оголосили план роботи на три дні, тему цьогорічної літньої студентської республіки та скоординували роботу студентів.
Яскравим був виступ організаторів, студентів, які активно допомагають у проведенні цього дійства, що поставили театральну сцену про силу України та закликали боротись за справедливість та прогрес в Україні. Завершилась «Студентська республіка 2020» не просто підведенням підсумків, а найсправжнісінькою вечіркою. Для студентів виступала музикальна група, було проведено фестиваль «Перша леді», оголошено результати фестивалю «Містер студреспубліки», а також обрано президента та парламент студентської республіки на 2020-2021 рр.
Закриття тривало з 1 ночі до 5 ранку, хіба це не найкращий час для студентських розваг?!
Все пройшло на найвищому рівні і наші студенти повернулись з новими силами, натхненням та вражаючими ідеями.